549.00 700.00
Sutaupote 151.00 -21 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Tiguar hantelių stovas yra vienas iš pagrindinių kiekvienos sporto salės įrangos, tinkamas kasdieniam naudojimui tiek namuose, tiek įprastoje sporto salėje.
Pristatymas
6-7 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

TIGUAR PU hantelių stovas 1-10 kg

Profesionalus dvipusis stovas, skirtas laikyti PU hantelius vertikalioje padėtyje. Tiguar hantelių stovas skirtas profesionalioms sporto salėms ir fitneso klubams, taip pat mažesnėms asmeninėms treniruočių studijoms ar namų sporto salėms. Tai leidžia vienu metu laikyti 10 porų hantelių, sveriančių nuo 1 iki 10 kg.

 

Stabili konstrukcija

Pagrindo plieninė konstrukcija ir pastorintos pėdos su papildomomis bangelėmis apačioje padidina jo sukibimą su įvairaus tipo paviršiais ir užtikrina stabilumą, nepriklausomai nuo to, pilnai ar tik iš dalies užpildytas poliuretano hanteliais. Šis dizainas ne tik užtikrina saugumą, bet ir puikų naudojimo patogumą.

TIGUAR PU hantelių stovas talpina 10 porų hantelių, sveriančių nuo 1 iki 10 kg. Laikant hantelius vertikalioje padėtyje, stovas užima mažai vietos, o tai svarbu visur, kur svarbus kiekvienas kvadratinis metras.

Specialiai profiliuotos pakabos, išdėstytos abiejose vertikalios konstrukcijos pusėse, palengvina efektyvų treniruočių įrangos nuėmimą ir keitimą. Sutvarkyti hanteliai visada po ranka ir paruošti naudoti.

 

Aukščiausia darbų kokybė

Vertikalus PU tiguar hantelių stovas pagamintas iš 3 mm storio profilių, o elementai tarpusavyje sujungiami 10.9 klasės varžtais, kurie užtikrina sujungimo ilgaamžiškumą net esant maksimaliai stovo apkrovai. Padengti juodu cinku, jie taip pat yra atsparūs korozijai, o tai žymiai pailgina įrangos tarnavimo laiką ir leidžia ilgiau išsaugoti nepakitusią estetiką.

Gaminys padengtas milteliniais dažais, kurie užtikrina patvarią ir estetišką apdailą, o tirpalo neutralios spalvos ir modernus dizainas puikiai įsilieja į bet kurios sporto salės ir fitneso klubo atmosferą. Rėmas yra suderinamas su kitomis Tiguar bazėmis.

 

TAIKYMAS

Sandėliavimas ir saugojimas
Sporto salės ir sporto klubo erdvės sutvarkymas
Tvarkos palaikymas treniruočių salėje

 

STIPRIOS

Tvirta, stabili konstrukcija
Padidėjęs sukibimas su pagrindu
Kompaktiškas/užima mažai vietos
Patrauklus dizainas
Ilgas garantinis laikotarpis

 

SVARBI INFORMACIJA

ilgis 66,4 cm
gylis 66,4 cm
ūgis 186,1 cm
svoris: 41 kg
spalva: matinė juoda (kitos spalvos pagal užsakymą)
parduodamas be hantelių
pagaminta Lenkijoje

Garantinis laikotarpis: 60 mėnesių

Gamintojas

TIGUAR

Panašios prekės

Menu
TOP