549.00 700.00
Sutaupote 151.00 -21 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Naujoviškas Tiguar hantelių stovo dizainas taupo erdvę ir užtikrina išskirtinį komfortą naudojimo metu
Pristatymas
6-7 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Modulinis hantelių stovas be dangtelių


Inovatyvaus dizaino hantelių stovas Tiguar skirtas laikyti hantelius sporto salėse ar fitneso klubuose.

Dėl savo modulinės struktūros stovas taupo vietą ir užtikrina išskirtinį komfortą naudojimo metu. Tai puikus sprendimas, tinkantis tiek mažose, tiek didelėse erdvėse.

Tiguar bazė yra modulinė bazė. Bazinė versija susideda iš dviejų kojų ir dviejų 100 cm ilgio lentynų, sveria 38 kg ir talpina nuo 10 iki 14 hantelių, priklausomai nuo jų svorio. Dėl galimybės plėsti papildomais moduliais galite nesunkiai padidinti lentynų skaičių. Kiekvienas papildomas modulis susideda iš vienos kojos ir dviejų lentynų, kurias galima lengvai pritvirtinti prie pagrindinės konstrukcijos.

 

Hantelių stovas Tiguari pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios garantuoja ne tik saugumą, bet ir ilgaamžiškumą. Tvirtos kojelės su pastorintomis sienelėmis ir specialiais šonkauliais apačioje užtikrina stabilumą ant įvairių tipų paviršių. Gamyboje naudojami itin patvarūs cinkuoti varžtai, kurie yra atsparūs korozijai. Jie užtikrina konstrukcijos ilgaamžiškumą net esant maksimaliai apkrovai. Hantelių stovas pagamintas iš storų 3 mm profilių, kurie užtikrina jų tvirtumą ir stabilumą. Gaminiai dažomi milteliniu būdu, o tai užtikrina patvarią ir estetinę apdailą. Jų neutrali išvaizda ir modernus dizainas puikiai dera prie bet kurios sporto salės ar sporto klubo interjero. Be to, visa hantelių lentynų linija gaminama Lenkijoje ir suteikiama 5 metų garantija.

 

Techninės specifikacijos:

ilgis: 118,2 cm
gylis: 66,4 cm
aukštis: 88,6 cm
ant pagrindo telpa 10-14 hantelių (priklausomai nuo svorio)

Gamintojas

TIGUAR

Panašios prekės

Menu
TOP