35.99 59.00
Sutaupote 23.01 -39 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 30 vnt.
Puikus treniruoklis stiprinantis kelius, čiurnas ir priekinį blauzdikaulio raumenį. Šoksite aukščiau, bėgsite greičiau, tūpsite giliau
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Sportbay tib bar - kojų treniruoklis tai unikalus treniruoklis skirtas stiprinti apatinius kojų raumenis. Puikus treniruoklis kai reikia sustiprinti kelius, čiurnas ir priekinį blauzdikaulio raumenį. Mažina ir išsprendžia kelių skausmą, plačiai naudojamas treniruotėse, atsistatymui po traumų, čiurnos mobilumui didinti. 
Nudodami Sportbay tib bar - kojų treniruoklį galėsite pasirinkti kruvio sunkumą pasirinkdami tik jums tinkamą svorį, o progresuojant didinkite svorį. Priekinė svorių mova yra 50 mm. diametro ir yra tinkama olimpiniams svoriams. Maksimali apkrova 70 kg. Dvi viršutinės dalies rankenos padengtos mikšta medžiaga todėl nesudarys nemalonaus spaudimo pėdai. 
Nesvarbu kokia sporto šaka užsiimate, treniruodamiesi su Sportbay tib bar - kojų treniruokliu pasieksite puikių fizinių rezultatų
- šoksite aukščiau
- bėgsite greičiau
- tūpsite giliau
Treniruojamas priekinis šlaunies raumuo (Tibialis anterior muscle) yra pirmas raumuo kuris apsaugo koją nuo kelių skausmo, čiurnos traumų, blauzdikaulio skausmo. Traumų prevencija ir geresni fiziniai rezultatai pasiekiami treniruojantis su Sportbay tib bar - kojų treniruokliu.   
Techniniai duomenys: 
- itin stipri konstrukcija
- tinka olimpiniams svoriams 51mm.
- maksimali apkrova 70 kg.
- lock-jaw svorių užrakinimas komplekte

 

Gamintojas

SPORTBAY

Product code SB-TB
Ilgis 32 cm
Maksimali apkrova 70 kg
Plotis 28

Panašios prekės

Menu
TOP