45.00
sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 4 vnt.
Body-Solid Tools Cannon Ball Grips Rankenos leidžia atlikti jėgos pratimus naujai ir suaktyvinti anksčiau netreniruotus raumenis.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Jėgos treniruotėse dažnai neatsižvelgiama į sukibimo stiprumą, tačiau tai labai svarbu norint pagerinti sportininkų ir kūno rengybos entuziastų rezultatus.

„Body-Solid“ naujos patobulintos BSTCB Cannonball rankenos siūlo keletą būdų, kaip padidinti sukibimo stiprumą.

Pritvirtinkite juos prie prisitraukimo strypo ir galėsite daryti prisitraukimus bei smakrą, sutelkdami dėmesį į sukibimo stiprumą.

Naudotojai taip pat gali juos suporuoti su hanteliais ar štanga ir atlikti mirties traukos bei kitus pratimus, vėl sutelkdami dėmesį į sukibimo stiprumą.

 

Body-Solid Tools Cannon Ball Grips Rankenos pasižymi neslystančia matine raudona dažų apdaila ir tvirtu nailoniniu dirželiu, tinkančiu bet kokiai štangai, olimpinei strypai ar hanteliam.

 

Siekiant didesnio saugumo, stabilumo ir pritaikymo, BSTCB Cannonball Grips turi naujai atnaujintą tvirtą ir patvarią karabino priedą, leidžiantį vartotojams pakeisti BSTCB su kitais Body-Solid sukibimo stiprumo produktais.

Body-Solid Tools Cannon Ball Grips Rankenos taip pat gali būti greitai ir lengvai pritvirtinamos prie namų sporto salės, kabelių kryžiaus ir kitų kabelių mašinų.

 

Technine informacija:

76 mm skersmuo
Suvirintas plieninis kabliukas
Neslystanti raudona matinė apdaila
Tvirtas nailono dirželis
Tvirtas karabinas užtikrina didesnį saugumą, stabilumą ir pritaikymą
Greitai ir lengvai pritvirtinamas prie namų sporto salės, kabelių kryžiaus, kabelių aparato

Gaminys: P 7,6 x P 7,6 x A 9,7 cm
Pakuotė: P 18 x P 10 x A 8,5 cm
Grynasis/bruto svoris: 1,2 kg / 1,8 kg

Gamintojas

BODY-SOLID

Menu
TOP