19.99 24.95
Sutaupote 4.96 -19 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Pristatymas
6-7 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Naudodami TMX® META by BlackBoard®, jūs turite galimybę patys susitvarkyti su pėdų problemomis. Bendradarbiaujant su TMX® mums pavyko sukurti unikalų produktą. META yra 60% pėdų mobilizatorius ir 40% pėdos trigerinių taškų masažuoklis.

 

Kodėl verta rinktis TMX® META by BlackBoard®:

 

Įtampos ar trigerių atpalaidavimas
Eisenos modelio tobulinimas
Pagerina pėdos moblumą
Malšina kulno skausmą
Pagerinta pėdų skausmo suvokimo prevenciją

„Žmonių sveikatos gerinimas nuo pat šaknų ir optimizuoto, neskausmingo požiūrio į gyvenimą suteikimas yra vertybės, kurias atstovauja ne tik TMX®, bet ir BlackBoard®. Todėl šių dviejų įmonių bendradarbiavimas buvo logiškas ir visiškai teisingas sprendimas.

Po pirmojo susitikimo FIBO 2015 greitai pastebėjome, kad TMX® įkūrėjas Thomas turi savo širdį tinkamoje vietoje ir taip pat yra savo srities ekspertas. Tai lėmė glaudų, nuolatinį kontaktą, kuris galiausiai lėmė naujovišką produktą. Pirmasis tokios formos pėdos mobilizavimo trigeris rinkoje – TMX® Meta by Blackboard®. Žinome, kad pėdos yra mūsų sveikatos ir veiklos pagrindas.

Be sveikų pėdų organizmas greitai pasiekia savo ribas.

TMX® Meta by BlackBoard® prasideda būtent nuo šios vietos, nes atsižvelgiama į pėdos ergonomiką. Dėl to giliai mobilizuojami atskiri pėdos kaulai ir sąnariai, taip pat gydoma raumenų įtampa ir trigeriniai taškai.

 

Produktas buvo sukurtas ir kruopščiai pagamintas Vokietijoje, bendradarbiaujant su žinomais sporto mokslininkais. Plastikas neturi kenksmingų medžiagų, todėl visiškai saugus naudoti. Pėdos yra subalansuotos anatomijos pagrindas ir kartu atsakingos už teisingą kelio, klubo ir stuburo funkciją. Neretai ilgai trunkančios problemos prasideda apačioje – nuo pėdų. Pats susitvarkykite su nusiskundimais pėdomis naudodami TMX META

 

Techninis aprašymas:

 

Išmatavimai: 7,4 cm x 2,7 cm x 14,5 cm

Svoris: 105 gr

Komplekte: TMX® Meta + instrukcija

Medžiaga: Elastomeras (higienos ir medicininis standartas)

Valymas: plaunamas drungnu vandeniu

Maksimali apkrova: 500kg

Pagaminta Vokietijoje

 

 

Gamintojas

TMX®

Panašios prekės

Menu
TOP