19.99 29.95
Sutaupote 9.96 -33 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 6 vnt.
Stuburo specialistas | Dvigubas trigeris, skirtas savaiminiam nugaros įtampos gydymui – kaklo stuburo, krūtinės ląstos ir juosmeninės stuburo dalies | Pagaminta Vokietijoje
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Ką reiškia TMX® Para? Kaip ir kineziterapeuto nykščiai, Para su savo horizontaliomis „dvigubomis galvomis“ neutralizuoja skausmo sritis kairėje ir dešinėje šalia stuburo esančiose srityse ir padeda bet kuriuo metu šalinti kaklo, pečių ir nugaros raumenų skausmus. Taikant selektyvų ilgalaikį ir gilų taškinį masažą, raumenų įtampą galima lengvai ir efektyviai pašalinti.


Žmonės, kenčiantys nuo lėtinio skausmo ar nuolatinės įtampos, gali optimaliai naudoti terapinį prietaisą biure, namuose ar keliaudami. Be klasikinių sporto šakų, tokių kaip bėgimas, futbolas ir lengvoji atletika, PARA taip pat tinka kaip treniruoklis funkcinių treniruočių zonoje, crossfit, mobilumo, jogos/pilateso užsiėmimams – TMX PARA telpa bet kuriame krepšyje ir tampa nuolatiniu jūsų kineziterapijos palydovu..


Pradedant nuo galinio dubens, mes, žmonės, turime kylančius raumenis, kurie tęsiasi į dešinę ir į kairę nuo stuburo. Gilesni raumenų sluoksniai užtikrina vidinį mūsų stuburo stabilumą vienas kito atžvilgiu. Paviršiniai raumenų sluoksniai labiau padeda mūsų atskirų stuburo dalių mobilumui. Labai dažnai šiose vietose yra stiprus ir ilgalaikis skausmas. Šis nuolatinis ir dažnai „gilus“ nugaros skausmas dažnai apima didesnį nugaros plotą. Skausmą sunku lokalizuoti ir dažnai jis vadinamas „difuziniu giliu“ nugaros skausmu.

 

TAIKYMO SRITYS:

 

Skausmas juosmeninėje stuburo dalyje

Skausmas tarp apatinių šonkaulių ir klubinės dalies

Skausmas krūtinės ląstos stuburo srityje

skausmas tarp menčių

Apatinės peties ir kaklo skausmas


✅ NEMOKAMA MOKYMO PROGRAMĖ | TMX suteikia jums nemokamą WEB programą nuskanavus QR kodą. Gaukite naujausių žinių apie aktyvavimą iš TMX ir daktaro Robert Schleip. Inovatyvūs ūmaus skausmo neskausmingi pratimai, skirti naudoti su jūsų TMX Para.


✅ JŪSŲ DRAUGAM | Laimingi klientai yra mūsų širdis. Jei esate nepatenkinti TMX produktais arba jums reikia pagalbos ir patarimo, susisiekite su mumis. Nes mums nieko nėra svarbiau už jūsų pasitenkinimą.

 

Techninis aprašymas:

 

  • Medžiaga: Termoplastinis elastomeras, 100% perdirbamas ir higieniškas
  • Maksimali apkrova: 500kg
  • Svoris: 105gr
  • Išmatavimai: 9,1 x 6 x 5,6 cm
  • Pagaminta Vokietijoje
Gamintojas

TMX®

Panašios prekės

Menu
TOP