29.95
sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 7 vnt.
TMX trigeris, skirtas naudoti esant įtampai ir skausmui. Su integruotu WebApp. Su naujovišku lipniu sluoksniu. Sukibimas su beveik bet kokia danga. Fiziologiškai patikrintas.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Header.

Norime, kad jums nebereikėtų jausti skausmingos įtampos, kurią kasdien sukelia darbas ar sportas. Turėdami žinių apie žmogaus kūno anatomiją ir fiziologiją, parodysime, kaip lengvai suvaldyti problemas. Tai yra mūsų misija, mūsų širdies reikalas.

tmx
 

 

TMX logo.

Su TMX suteikiame jums įrankius, kuriais galite išvengti skausmo ir aktyviai kovoti su įtampomis. Mūsų koncepcijoms siūlome mokymus, kad galėtumėte išmokti pratimų būtent iš trenerio.

Neteisingi tempimai, nuolatinis sėdėjimas, sportas ar įtemptos fascijos gali sutirštinti mūsų trigerinius taškus kūne, dėl to gali atsirasti skausminga įtampa ir kietėti raumenys. Tada padės trigerio taško atpalaidavimas, kurį galėsite atlikti su TMX trigeriais. Tikslingas ir ilgalaikis spaudimas atpalaiduoja audinius, skatina kraujotaką ir taip greitesnę regeneraciją. Geriausia dalis: jie lydės jus visur, nesvarbu, ar esate profesionalūs sportininkai, ar biuro kėdžių akrobatai!

 

Savybės:

 

Tinka sportuojant, keliaujant, biure ir namuose.
Pagerina judrumą ir mažina įtampą.
Gali būti naudojamas profilaktikai arba paūmėjujimui.
Tinka beveik visoms kūno vietoms.
Pagaminta iš sertifikuotos medienos Vokietijoje.

 

 

TriggerFoot triggering.Back trigger.Arm triggering.

TMX original: 

Sėdėdami ant grindų, uždėkite TMX nukreiptą į skausmo vietą išilgai šoninių blauzdos raumenų. Padidinkite patrauklumą spausdami iš viršaus, kelio sąnario vidurio. Uždėkite pėdą ir ištempkite ją, kad mobilizuotų šoninius raumenis. Šį procesą turėtumėte pakartoti bent du kartus. Kitą dieną pailsėkite.

Naudojimo trukmė: 3 - 5 minutės.

Kartojama: 1 - 2 (priklausomai nuo skausmo pojūčių).

TMX Original Plus: 

Padėkite pėdą ant TMX sėdėdami arba gulėdami ir suaktyvinkite skausmo sritį. Pakaitomis ištieskite ir sulenkite kojų pirštus, kad mobilizuoti įtemptus raumenis veikiant TMX slėgiui. Galiausiai ištempkite padą. Kitą dieną pailsėkite. Jei kitą dieną pajusite raumenų skausmą, padarykite pertrauką.

Naudojimo trukmė: 5 - 10 minučių.

Kartojama: 3 - 5 (priklausomai nuo skausmo pojūčių).

TMX Original & Original Plus: 

Gulėdami ar remdamiesi prie sienos, atsiremkite tiesiai į TMX Original Plus savo skausmingą vietą. Norėdami mobilizuoti, judinkite ranką visomis kryptimis, kad tinkamai atlaisvintumėte raumenis. Tada ištempkite trapecinį raumenį. Jei kitą dieną pajusite raumenų skausmą, padarykite pertrauką.

Naudojimo trukmė: 10 minučių.

Pakartojimai: maks. 2 (priklausomai nuo skausmo pojūčių).

TMX Original Plus: 

Sėdėdami prie stalo, gulėdami ant grindų arba stovėdami ant sienos šono, padėkite TMX tarp stalo/grindų/sienos ir dilbio. Raskite skausmo tašką ir prispauskite dilbį prie TMX. Pakaitomis kelkite ir ištieskite ranką, kad mobilizuoti įtemptus raumenis veikiant TMX slėgiui. Galiausiai ištempkite dilbio raumenis. Kitą dieną pailsėkite.

Naudojimo trukmė: 10 minučių.

Pakartojimai: maks. 2 (priklausomai nuo skausmo pojūčių).

 

 MagentaTMX Original Plus B07DGLVP4YOriginal set.Original plus set.
 TMX Trigger OriginalTMX Trigger Original PlusTMX Trigger Original Mixed SetTMX Trigger Original SetTMX Trigger Original Plus Set
Galvos dydis:3 cm.2 cm.3 cm / 2 cm.3 cm.2 cm.
Aukštis:6 cm.7 cm.6 cm / 7 cm.6 cm.7 cm.
Medžiaga:PEFC sertifikuota mediena (buko masyvas).PEFC sertifikuota mediena (buko masyvas).PEFC sertifikuota mediena (buko masyvas).PEFC sertifikuota mediena (buko masyvas).PEFC sertifikuota mediena (buko masyvas).
Nekenksmingas lakas
Neslystanti putų guma
Svoris:114 g.102 g.102 g / 114 g.114 g.102 g.
Maksimalus svoris500 kg.500 kg.500 kg.500 kg.500 kg.
Gamintojas

TMX®

Panašios prekės

Menu
TOP