74.99 85.99
Sutaupote 11.00 -12 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 29 vnt.
Įženkite į gaivų šalto vandens terapijos pasaulį! Ledo vonia Tunturi IB30 yra jūsų energingo ir atsparaus kūno pagrindas. Atraskite patogumą ledo vonioje su patvaria konstrukcija ir izoliacija, kuri atitiks bet kokį namų sveikatingumo ritualą.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

 

Ar išdrįsti žengti šuolį link daugiau energijos ir stipresnio kūno?

 

Ledo vonios Tunturu IB30 privalumai
✓ Pagerina koncentraciją, protinį aiškumą ir didina protinę ištvermę.
✓ Padidina jūsų atsparumą ir imuninę sistemą.
✓ Skatina gilų atsipalaidavimą, mažina stresą ir skatina kraujotaką.
✓ Tvirta ir atspari oro sąlygoms dėl 5 izoliacijos sluoksnių.
✓ Sulankstoma, lengvai pastatoma bei saugoma.

 

Ledo vonios privalumai
Ar kada nors jautėte, kad po šalto dušo galite padaryti bet ką? Įsivaizduokite, ką jums padės įprasta ledo vonia. IB30 gerina kraujotaką ir stiprina imuninę sistemą. Ledo vonia suaktyvina paties organizmo atsistatymo mechanizmus, todėl greičiau atsigaunate, o energijos lygis šokteli į viršų. Be to, šalčio terapija skatina rudųjų riebalų gamybą, o tai prisideda prie sveikos kūno sudėjimo ir kalorijų deginimo. Maudymasis ledo vonioje stiprina ne tik fizinę sveikatą, bet ir psichinę ištvermę.

 

Paruošta naudoti per kelias minutes
Norite mėgautis ledo vonios privalumais namuose? Ledo vonią Tuntur IB30 galima lengvai pastatyti savo sode arba balkone. Dėl sulankstomo dizaino ir pridedamų priedų, tokių kaip atramos ir pėdų pompa, jūsų vonia paruošta naudoti per kelias minutes. 75x75x75 cm matmenų ir 330 litrų talpos ledinė vonia tinka net iki 210 cm ūgio žmogui. Pasiruoškite lediniam energijos ir gerovės pliūpsniui namuose.

 

Tvirta ir atspari oro sąlygoms, skirta naudoti ilgus metus
IB30 pagaminta iš tvirtų ir oro sąlygoms atsparių medžiagų, todėl tinkama naudoti lauke bet kokiomis oro sąlygomis. Dėl penkių izoliacijos sluoksnių, įskaitant vieną vandeniui atsparų sluoksnį ir vieną PVC sluoksnį, ši ledo vonia tarnaus ilgus metus. Izoliacinis EPE sluoksnis ilgiau išlaiko vandenį vėsesnį, todėl bet kuriuo metu galėsite mėgautis lediniu iššūkiu. Ši vonia yra puikus būdas patirti šalčio terapiją namuose su optimaliu našumu ir linksmybėmis.

 

Su terminiu dančiu, atspariu oro sąlygoms
IB30 termo dangtis ir apsauginis oro sąlygoms atsparus dangtis užtikrina ilgalaikę šaltą vonią. Izoliuojantis terminis dangtis išlaiko vonios vandenį šaltą ir švarų, o atsparus oro sąlygoms dangtis apsaugo nuo lapų, šakų ir kitų lauko šiukšlių. Pripučiamas ratlankis suteikia tvirtumo ir išlaiko ledo vonią gražią ir apvalią. Tai ne tik išlaiko jūsų ledo vonią švarią, bet ir visada paruoštą kitam užsiėmimui. Ar norėtumėte patys patirti gaivinančią šalto vandens terapijos galią? Sėskite į Tuntur IB30 ledo vonią ir leiskite ledinio vandens galiai pagyvinti jūsų kasdienybę!

 

Pakuotės turinys
1x ledo vonia
1x oro sąlygoms atsparus dangtis 
1x pripučiamas termo sluoksnis
6x statramsčiai
1x nutekėjimo vamzdis
1x pėdų pompa
1x remonto komplektas
1x vartotojo vadovas

 

Techninės specifikacijos
• Matmenys: 75 x 75 x 75 cm
• Svoris: 3,71 kg
• Spalva: juoda, balta
• Medžiagos: PVC
• Maksimalus vartotojo ūgis: 210 cm
• Maksimali pildymo talpa: 330 litrų
• Maksimali vandens temperatūra: 50 °C
• Prekės kodas : 14TUSRP001
• EAN: 8717842036877

Gamintojas

TUNTURI

Panašios prekės

Menu
TOP