59.99 79.99
Sutaupote 20.00 -25 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 298 vnt.
Sportbay ledo vonia - tai efektyviausias būdas atsistatyti po patirto fizinio krūvio, puikiai tinkantis tiek profesonaliems atletams tiek paprastiems sporto entuziastams kurie siekia sportinių tikslų, bei žmonėms ieškantiems visapusiško balanso gyvenime.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
1 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Sportbay ledo vonia - tai efektyviausias būdas atsistatyti po patirto fizinio krūvio, puikiai tinkantis tiek profesonaliems atletams tiek paprastiems sporto entuziastams kurie siekia sportinių tikslų, bei žmonėms ieškantiems visapusiško balanso gyvenime. Sportuojant ir siekiant rezultatų asistatymo greitis yra kertinis faktorius todėl Sportbay ledo vonia yra nebrangus, portabilus būdas atsistatymui. Ledo vonios - tai moksliškai įrodytas būdas mažinti uždgiminius procesus kūne, mažinsite skausmą, atpalaiduosite raumenis, mažinsite streso lygį, padidinsite susikaupimo ir darbingumo ribas, skatinsite kraujotaką ir taip pagreitinsite atsistatymą. Praktikuodami ledo vonios terapija  aktyvuosite rudajį riebalą (Brown fat) kuris neleidžia kūnui atvėsti, subalansuoja cukraus kiekį kraujyje ir insulino lygį, degina calorijas todėl padeda metantiems svorį. Tai universali priemonė sportuojantiems, patiriantiems stresą ir siekiantiems optimalaus balanso žmonėms. 
Kaip tai veikia? 
Pasinerdami į šaltą vandenį 1-5 minutėms (rekomenduojama ne viršyti 15 min) paskatinsite kūną atvėsti ir tiekti daugiau kraujo į atvėsuses zonas tip aktyvuodami aukščiau paminėtas naudas. 
Sportbay ledo vonia pagaminta iš trijų sluoksnių pvc, itin patvarios medžiagos. Pastatoma greitai ir lengvai naudojant 6 polius, o pripučiama (pompa komplekte) viršutinė dalis stabilizuoja vonios formą. Apačioje vandens nuleidimo kranas. Ledo vonią sportbay galėsite uždengti speciliu dangčiu ir taip izoliuoti šaltį/šilumą. Vonią galima naudoti tiek viduje tiek lauke, jums tereikės vandens ir ledo.

Techniniai duomenys: 
Optimalus Diametras 75 cm
Aukštis 90 cm. 
Medžiaga: trijų sluoksnių PVC
Pripučiamas viršus
šeši poliai sutvirtins vonią.
Pompa komplekte
Svoris 4 kg.

Gamintojas

SPORTBAY

Diametras 75 cm
Ilgis 90 cm

Panašios prekės

Menu
TOP