69.99 94.99
Sutaupote 25.00 -26 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje
Išankstinis užsakymas
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Pristatymas
24-27 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Ieškote kompaktiško ir patogaus būdo treniruoti visą savo kūną? 20 kg Tunturi svarmenų rinkinys yra idealus sprendimas, puikiai tinkantis mažoms erdvėms arba įvairioms treniruotėms, kai nereikia susidurti su daugybe nepatogių svorių. Turėdami ir hantelius, ir štangą viename komplekte, turėsite viską po ranka, kad galėtumėte atlikti pilną treniruotę.


„Trys viename“ Tunturi hantelių rinkinio privalumai
✓ Du hanteliai ir štanga viename rinkinyje
✓ Lengvai pereikite tarp hantelių ir štangos su patogia tarpine štangos juosta
✓ Tinkinkite savo treniruotę pagal savo kūno rengybos lygį pasirinkdami iš 20 svorio variantų
✓ Neslystančios rankenos užtikrina patikimą sukibimą treniruotės metu
✓ Dėl kompaktiškos konstrukcijos treniruokitės kur tik norite

Maksimalus rezultatas, minimali erdvė
Išnaudokite visas treniruotės galimybes su Tunturi hantelių rinkiniu. Pasinaudokite hantelių ir štangos universalumu – viskas viename rinkinyje. Patogi tarpinė štangos juosta leidžia be vargo kaitalioti skirtingas treniruotes.

20 svorio variantų viename kompaktiškame rinkinyje
Komplekte yra 12 svorių variantų štangai (6-20 kg) ir 8 hantelių (2-9 kg vienam hanteliui) variantų, iš viso 20 svorio variantų viename kompaktiškame komplekte. Galite greitai paversti hantelius į štangą, įsukdami juos į tvirtą, chromuotą tarpinį strypą. Šis universalumas yra patogus ne tik treniruotėms, bet ir saugojimui. Galite greitai sudėti visą rinkinį, todėl daugiau niekada nebereikės susidurti su išmėtytais svoriais ant grindų.

Secure grip for a comfortable workout
Enjoy carefree training with the knurled anti-slip handles, guaranteeing a secure grip.This feature ensures a secure grip during intense training sessions, eliminating any concerns about slipping or sweating.

30 mm skylės skersmens standartas
„Tunturi“ hantelių rinkinys turi patogius „Spinlock“ užraktus, leidžiančius be vargo ir greitai keisti skirtingus svorius treniruotės metu. Skersmuo yra 30 mm, todėl ant šio hantelio puikiai tiks bet kokie jums jau priklausantys svarmenys. Tvirtinimas užtikrina, kad svarmenys tvirtai laikosi, todėl galėsite treniruotis užtikrintai ir saugiai.

Komplektą sudaro:


2 x hantelių grifai
1 x štangos jungtis
6 x svarmenų plokštės (2 x 5 kg, 2 x 2,5 kg, 2 x 1,25 kg)
4 x spinlock užraktai

Specifikacija
Matmenys: P 89 x P 15,5 x A 15,5 cm
• Svoris: 20 kg
• Medžiaga: ketus, plienas
• Spalva: sidabrinė
• Hantelio ilgis: 35 cm
• Štangos jungties ilgis: 40 cm
• Skersmuo: Ø 30 mm
• Prekės kodas: 14TUSCL452
• EAN: 8717842035924

Including Free Tunturi Training app

Nemokamą Tunturi mokymo programa.

 

Ieškote pagalbos, įkvėpimo ar motyvacijos savo treniruotėms? „Tunturi Training“ rasite tūkstančius animuotų kūno rengybos pratimų, instrukcijų ir treniruočių vaizdo įrašų. Tai padės jums išnaudoti visas savo ir Tunturi produktų galimybes.

Galite treniruotis solo ir susikurti savo treniruočių tvarkaraštį, taip pat lankyti grupinius užsiėmimus ir naudotis bendruomene. Biblioteka nuolat atnaujinama, kad programėlėje visada būtų galima rasti naujų iššūkių ir įkvėpimo. O grožis yra tas, kad „Tunturi Training“ yra 100% nemokama! ir galima atsisiųsti iš App Store ir Play Store!

Gamintojas

TUNTURI

Product code 14TUSCL452
Svoris 20 kg
Diametras 30 mm

Panašios prekės

Menu
TOP