549.00 609.00
Sutaupote 60.00 -9 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
„Tunturi Platinum FG60 Utility Bench“ yra reguliuojamas mankštos suoliukas, tinkantis naudoti atskirai arba kartu su Tunturi SM90 Smith Machine. Idealiai tinka kojų ir pilvo raumenų treniruotėms.
Pristatymas
24-27 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Įskaitant nemokamą „Tuntur“ mokymo programą

 

Ieškote pagalbos, įkvėpimo ar motyvacijos savo treniruotėms? „Tunturi Training“ galite rasti tūkstančius animuotų treniruočių, instrukcijų ir mokomųjų vaizdo įrašų. Jie padeda išnaudoti visas savo ir Tuntur produktų galimybes.

 

Galite treniruotis vienas ir susikurti savo treniruočių planą, taip pat dalyvauti grupiniuose užsiėmimuose ir naudotis bendruomene. Mokymų kolekcija yra reguliariai atnaujinama, kad visada galėtumėte rasti naujų iššūkių ir įkvėpimo programoje. O grožis yra tas: Tuntur treniruotės yra 100% nemokamos! ir jį galima atsisiųsti iš App Store ir Play Store!

 

 

„Tunturi Platinum FG60 Utility Bench“ yra reguliuojamas mankštos suoliukas, tinkantis naudoti atskirai arba kartu su Tunturi SM90 Smith Machine. Puikiai tinka kojų ir pilvo pratimams, o suoliukas su hanteliais pratimams su hanteliu ar štanga daryti. Pagaminta iš kokybiškų medžiagų ir su reguliuojama nugara, puikiai papildo Tuntur SM90 Smith Machine Gym visą kūno treniruotę.

 

„Tuntur Platinum FG60 Utility Bench“ privalumai

✓ Reguliuojamas mankštos suoliukas su daugybe mankštos galimybių.

✓ Puikiai tinka SM90 Smith mašinai.

✓ Viso kūno treniruotė naudojant tik vieną įrangą.

✓ Prailgintos kojos lenkimo ir tiesimo modulis.

✓ Puiki konstrukcija, keliamoji galia iki 300 kg.

 

Daugiafunkcinis ir reguliuojamas

Platinum FG60 Functional Gym atlošas ir sėdynė yra plačiai reguliuojami. Atlošą galima reguliuoti į devynias skirtingas padėtis. Sėdynė turi tris skirtingas padėtis. Neturėdami sudėtingos pop-pin sistemos, galite greitai pakeisti pozicijas, todėl galite lengvai keisti treniruočių pozicijas. Šis universalumas optimizuoja kiekvieną treniruotę, leidžiančią pasirinkti tobulą kampą kiekvienam pratimui, pvz., spaudimui ant suoliuko ir pagrindinėms treniruotėms.

 

Puikiai dera su SM90 Smith aparatu.

Platinum FG60 Utility Bench turi plačias kojų lenkimo ir tiesimo funkcijas. Taip pat galite naudoti ir 30 mm, ir 50 mm svorio plokštes atskirai, todėl treniruotei galite pridėti daugiau svorio.

 

Puikios konstrukcijos, stabilus ir skirtas 300 kg apkrovai

„Platinum FG60 Utility Bench“ yra neprilygstamos kokybės sinonimas, nes jo tvirta, itin tvirta plieno konstrukcija užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą. Plienas padengtas milteline danga, kuri apsaugo suoliuką nuo įbrėžimų. Įspūdingos maksimalios 300 kg apkrovos suoliukas yra tinkamas intensyvioms treniruotėms, leidžiantis treniruotis užtikrintai ir saugiai.

 

Patogus ir lengvas judėjimas

Platinum FG60 Utility Bench sukurtas atsižvelgiant į patogumą. Suoliukas pasiūtas apmušalus itin tvirtais kampais. Tai apsaugo nuo pažeidžiamų dalių nusidėvėjimo ir prailgina svorio stendo tarnavimo laiką. Nugaros pagalvėlė turi siauresnę viršutinę dalį, užtikrinančią maksimalią judėjimo laisvę. Greitos ir paprastos reguliavimo parinktys užtikrina sklandų ir patogų perėjimą tarp skirtingų pratimų, sutaupydami brangaus laiko. Dėl patogių ratų suoliuką galite perkelti be vargo.

 

Platinum FG60 Utility Bench dar daugiau privalumų

✓ Svorių suoliukas su nuolydžio ir nuosmukio funkcija

✓ Kojos lenkimas ir kojų tiesimas

✓ Atlošą galima reguliuoti 9 pozicijomis

✓ Sėdynė reguliuojama 3 padėtyse

✓ Maksimali keliamoji galia 300 kg

✓ Tvirtas susiūtas paminkštinimas

 

Apima nemokamą Tuntur mokymo programą

Ieškote pagalbos, įkvėpimo ar motyvacijos savo treniruotėms? Tada atsisiųskite nemokamą Tunturi Training programėlę. Čia rasite tūkstančius animuotų pratimų, instrukcijų ir mokomųjų vaizdo įrašų. Jie padeda išnaudoti visas savo ir Tuntur produktų galimybes. Turite klausimų ar norite pasidalinti patarimais? Tai galite padaryti per bendruomenę. Taip pat galite lankyti virtualius grupinius užsiėmimus su geriausiais pasaulyje kūno rengybos instruktoriais ir stebėti savo pažangą bei rezultatus. Programoje galite nustatyti papildomų iššūkių tikslus ir gauti atlygį už kiekvieną naują etapą. Biblioteka nuolat atnaujinama, todėl programėlėje visada rasite naujų iššūkių ir įkvėpimo.

 

Techninės specifikacijos

• Kojų presas

• Pėdų voleliai

• Kelių ridenimas

• Reguliuojamas atlošas

• Atlošo padėčių skaičius 9

 

• Atlošo kampų skaičius -15/0/17/28/38/47/59/70/86

• Reguliuojama sėdynė

• Sėdėjimo padėčių skaičius 3

• Sėdynės kampai 0/13/22

• Reguliuojamas kojų treniruočių modulis

• Kojų treniruočių pozicijų skaičius 3

• Rankena

• Transportavimo ratai

• Tinka olimpinėms (50 mm) svarmenims

• Tinka olimpinėms (30 mm) svarmenims

• Gaminio svoris 27 kg

• Sulenkus matmenys P 157,8 x P 60 x A 48,2 cm

• Maksimali keliamoji galia 300 kg

• Namų ir profesionaliam naudojimui

• Prekės kodas 22PTFG6010

• EAN kodas 8717842035856

 

Dėžutės matmenys (1): P 146,0 x P 48,0 x A 18,0 cm Dėžutės svoris (1): 31 kg

Dėžutės matmenys (2): P 72,0 x A,0 cm 547 Dėžutės svoris (2) : 15 kg

Gamintojas

TUNTURI

Menu
TOP