499.00 630.00
Sutaupote 131.00 -20 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Stovas olimpiniams svarmenims, bei 2 štangoms
Pristatymas
6-7 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Profesionalus stovas PU svoriams laikyti su papildomais strypo laikikliais ir vertikaliu spaustuku, skirtas profesionalioms sporto salėms ir fitneso klubams bei mažesnėms asmeninėms treniruočių studijoms ar namų sporto salėms.

Tiguar PU stovas gali būti naudojamas visur, kur kasdien naudojami treniruočių krūviai ir yra pagrindinis įrankis tvarkai palaikyti ir įrangai laikyti

 

Didelis naudojimo paprastumas

Ant PU svorio diskų pagrindo keturiose plokštumose išdėstytos septynios tvirto metalo pakabos, kurios leidžia laikyti įvairaus svorio ir diametro svorius.

Kiekvieno laikiklio kabykla turi guminę pagalvėlę, kuri per atitinkamą amortizaciją apsaugo krovinius nuo smūgių, kai jie nuleidžiami, taip pailgindami jų tarnavimo laiką, todėl jie ilgiau išlaiko estetinę išvaizdą.

Kiekvienas laikiklio galas padengtas apvaliu plastikiniu dangteliu, kuris ne tik palengvina sklandų krovinio pakrovimą ant pagrindo, bet ir pabrėžia aukštą gaminio estetiką.

 

Pagrindo apačioje yra du specialiai sukurti svirties laikikliai, kurie padidina sprendimo funkcionalumą. Laikikliuose telpa visų tipų treniruokliai, kurių maksimalus skersmuo 50 mm. Viršutinėje pagrindo dalyje yra vertikalus laikiklis, ant kurio galima pakabinti strypo spaustukus.

Vertikali Tiguari PU Weight Disc Stand konstrukcija reiškia, kad jis užima mažai vietos, o tai ypač svarbu ten, kur yra labai mažai vietos treniruokliams laikyti.

 

Aukščiausia darbų kokybė

Tiguar PU svorio disko laikiklis pagamintas iš 3 mm storio profilių, o elementai tarpusavyje sujungiami 10.9 klasės varžtais, kurie užtikrina sujungimo ilgaamžiškumą. Cinkuoti ir padengti juodu cinku, jie taip pat yra atsparūs korozijai, o tai žymiai pailgina įrangos tarnavimo laiką ir leidžia ilgiau išsaugoti nepakitusią estetiką.

Tvirtas pagrindas, pagamintas iš aukštos kokybės plieno, užtikrina pagrindo stabilumą. Jo sustorėjusios sienos turi dugne esančius briaunelius, kurie padidina sukibimą su įvairių tipų paviršiais. Ši konstrukcija užtikrina maksimalų saugumą, net kai pagrindas yra visiškai apkrautas, ir labai patogu naudoti.

 

Svorių plokštelių stovas TIGUAR padengtas milteliniais dažais, kurie ne tik padidina atsparumą trinčiai ar kitiems pažeidimams, bet ir suteikia gaminiui unikalios estetikos.

 

TAIKYMAS

Apdorojimas ir saugojimas
Sporto salės ir sporto klubo erdvės sutvarkymas
Tvarkos palaikymas treniruočių salėje


STIPRYBĖS

Tvirta, stabili konstrukcija
Padidėjęs sukibimas su pagrindu
Kompaktiškas/užima mažai vietos
Apima papildomus strypų laikiklius ir tvirtinimo kronšteiną
Galimybė laikyti įvairaus svorio ir skersmens svorius
vizualiai suderinamas su kitais pagrindais
Patrauklus dizainas
Ilgas garantinis laikotarpis


SVARBI INFORMACIJA

ilgis: 66,4 cm
gylis: 66,4 cm
aukštis: 166,1 cm
svoris: 50 kg
spalva: matinė juoda (kitos spalvos pagal užsakymą)
neapima priedų
pagaminta Lenkijoje

Garantinis laikotarpis: 60 mėnesių

Gamintojas

TIGUAR

Menu
TOP