5,400.00
sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Pristatymas
8-9 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Daugiafunkcinis treniruoklis su dviem nepriklausomai judančiomis rankomis suteikia neribotas treniruočių galimybes. Jis leidžia vykdyti funkcines ir individualizuotas treniruotes. Pridėjus suoliuką, sukuriama unikali, individualizuota treniruotė. Naudotojai gali pasirinkti bet kurią raumenų grupę, judesių diapazoną ir tikslą - stabilumo, pusiausvyros ar jėgos. Daugybė šio prietaiso siūlomų treniruočių galimybių sukėlė didelį susidomėjimą.


Įrenginys skirtas namų vartotojams, ieškantiems aukštos kokybės ar profesionalios treniruoklių įrangos, taip pat visoms komercinėms treniruoklių įstaigoms karinėse bazėse, viešbučiuose, nakvynės namuose ir reabilitacijos centruose.
Unikali jo konstrukcija leidžia naudotojams atlikti įvairius pratimus, imituojančius kasdienę veiklą.
Jame dera ilgaamžiškumas ir aukšta kokybė. Rėmas, nudažytas miltelinio dažymo technologija, užtikrina lygią spalvotą apdailą ir apsaugą nuo rūdžių.
Porankiai subalansuoti, palengvinantys padėties nustatymą, su galimybe juos nustatyti 12 vertikalių ir 9 horizontaliose padėtyse. Nepriklausomai judančios rankos leidžia atlikti pratimus su viena arba dviem rankomis, stiprinant jėgą per pusiausvyrą ir simetriją.
Dvi svorių krūvos leidžia vienu metu treniruotis dviem asmenims. Uždengti skydu, jie užtikrina stilingą išvaizdą ir saugumą treniruočių metu. Pasipriešinimą galima lengvai reguliuoti įkišus kaištį į norimą svorių krūvą.

 

Techninis aprašymas:

 

Išmatavimai: 338 x 160 x 241 cm

Svoris: 350kg

Svorių blokai: 2x 68kg

 

Gamintojas

NPG

Menu
TOP