1,149.00 1,249.00
Sutaupote 100.00 -8 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 4 vnt.
Unikalios technologijos ir naujovės atsistatymui, kurio nusipelnėte!
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

NAUJAS REBOOTS GO X

 

x AirX technologija: jokios šlangelių sistemos, nauja neribota judėjimo laisvė!

x Individualūs slėgio nustatymai: kiekvieną iš 16 oro kamerų galite valdyti atskirai ir patys nuspręsti, kokio slėgio jums reikia!

x Patogus keliauti: dizainas be kamerų, 1,5 valandos baterijos veikimo laikas, integruotas valdymas, kelnės ir efektyvios programos, skirtos itin praktiškam ir efektyviam atsistatymui!

x Xtra Smart su perkrovimu: visiškai valdykite savo „Go X“ ir daugybę pritaikomų funkcijų!

x Persidengimo technologija: 8 persidengiančios oro kameros kryptingam masažui!

 

 

AIRX TECHNOLOGIJA

Unikalios technologijos ir naujovės atsistatymui, kurio nusipelnėte! 

Naudodami naują AirX technologiją visiškai pakeitėme siurblių sistemą ir nustatėme naujus kompresinio masažo standartus. Atskiri siurbliai pritvirtinti tiesiai prie atskirų kelnių oro kamerų, todėl nereikia papildomų oro šlangelių. Atsisveikinkite su žarelių prijungimu ir atjungimu bei erzinančiais valdikliais ir sutelkite dėmesį tik į save, savo kūną ir savo veiklą. Lieka neribota laisvė ir lankstumas efektyviam regeneravimui, kada ir kur norite.

 

180 MMHG INDIVIDUALIAI REGULIUOJAMAS SLĖGIS

16 individualiai reguliuojamų siurblių suteikia unikalių pritaikymo galimybių. Kiekvieną siurblį galima valdyti atskirai per Reboots programėlę, kad galėtumėte nuspręsti, ko jūsų kūnui šiandien reikia, kad rytoj vėl pasportuotumėte. Maksimalus 180 mmHg slėgis „Reboots Go X“ taip pat siūlo daugiau galios nei standartiniai kompresiniai masažuokliai – kad suteiktų jums reikiamą slėgį!

 

 

XTRA SMART

Go X valdymas per Reboots programą suteikia neprilygstamą patogumą ir yra labai paprastas. Daugybė parinkčių, kurias jums siūlo „Reboots Go X“. Nes tai tikrai kitas lygis!

 

Ypatingai GERAS ATSISTATYTMAS

Panašiai kaip ir mokymuose, pagrindinis dėmesys turėtų būti skiriamas holistiniam požiūriui į atsigavimą. Dėl kelnių ir gluteus maximus integracijos į jūsų kompresinį masažą garantuojame tobulą atsistatymo pagreitį būtent ten, kur to labiausiai reikia jūsų kūnui.

 

8 persidengiančios ORO KAMEROS

Mūsų „Reboots Go X“ yra aprūpinta persidengimo technologija, todėl kiekvienoje pusėje yra 8 persidengiančios oro kameros, kad slėgis būtų paskirstytas tolygiai ir nukreiptų kraujo tekėjimą į viršutinę kūno dalį. Tai apsaugo nuo skysčių kaupimosi, padidina Reboots programos efektyvumą ir užtikrina geresnį laktato pašalinimą nuo kojų ir sėdmenų. Rezultatas: ypač visapusiškas ir visiškas atsistatymas!

 

MAKSIMALUS MOBILUMAS

Baterija veikia 1,5 valandos, todėl galite mėgautis laisve, kai visada su savimi turite Reboots Go X. Be lizdo. Be apribojimų. Be kompromisų.

 

 

VIENINTELIS. GALINGAS.

Initial Phase funkcija prieš pradedant masažą pripildo atskiras kameras oru, kad kelnės galėtų optimaliai prisitaikyti prie kojos apimties ir neprarasdami laiko galėtumėte pradėti Reboots masažą. Su išankstinio slėgio funkcija taip pat galite reguliuoti slėgį pradinėje fazėje pagal savo individualius poreikius.

 

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

Svoris: 4,2 kg
Valdymo įtaiso matmenys: 10,1 x 7,8 x 3,6 cm
Baterijos veikimo laikas: iki 90 min.
Taikymo slėgis: maks. 180 mm Hg
Masažo programų skaičius: 8 (per Reboots programėlę)
Naudojimo trukmė: aplikacijoje reguliuojama individualiai

 

 

Gamintojas

REBOOTS

Baterijos veikimo laikas 90 min
Kamerų skaičius 8
Maksimalus slėgis 180 mmHg
Programų skaičius 8
Tipas Mobilus / nešiojamas

Panašios prekės

Menu
TOP