Nuo 89.99
Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Reboots kuprinė yra tinkamas kompanionas keliaujant, kad visada su savimi turėtumėte Reboots: treniruočių stovykloje, trasoje ar kitose vietose.
Pristatymas
12-14 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

 

Kuprinė REBOOTS BACKPACK M/L

Reboots kuprinė yra tinkamas kompanionas keliaujant, kad visada su savimi turėtumėte Reboots: treniruočių stovykloje, trasoje ar kitose vietose.

Skirtingi dydžiai: Siūlome skirtingus dydžius, kad galėtumėte rasti sau ir Reboots įrenginiui tinkamą kuprinę: M arba L.

Nešiojamojo kompiuterio skyrius: viskas, ko reikia, telpa vienoje kuprinėje. Jį galite naudoti įvairiose situacijose – net darbui ar studijoms.

Lauko tinklelis: dėvėtus drabužius, šalmus ar rankšluosčius galima laikyti lauke džiovinti ar transportuoti.

Medžiaga: Pagaminta iš aukštos kokybės 100 % poliesterio su tinkleliu ir vandeniui atsparia PU danga, kuprinė „Reboots“ yra puikus patvarumo ir funkcionalumo derinys, atitinkantis jūsų poreikius keliaujant.

 

KURPINĖS DYDIS M

Tūris: 20 - 25 L
Matmenys: 50 x 31 x 15 cm
Tinka: Go Lite ir Go X 

 

KUPRINĖS L DYDIS

Tūris: 35 - 40 L
Matmenys: 50 x 31 x 28 cm
Tinka: Reboot One, Go and Go X (jei reikia daugiau vietos)

 

SAUGUS TRANSPORTAVIMAS

Aktyviems sportininkams siūlome idealų sprendimą saugiam ir organizuotam Reboots įrangos transportavimui – nesvarbu, ar tai būtų varžybos, treniruočių aikštelės ar veikla lauke. Mūsų speciali kuprinė leidžia laikyti savo įrangą lengvai pasiekiamą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į treniruotes.

 

Bet ne tik profesionaliems sportininkams: mūsų kuprines mėgsta ir CrossFit sportininkai, ir tiesiog aktyvūs žmonės. Turėdami daug vietos Reboots įrangai, sportinei aprangai, vandens buteliams ir įrangai, visi būtiniausi daiktai bus sutvarkyti ir po ranka. Nesvarbu, ar sportuojate, ar tiesiog išvykstate, mūsų kuprinės suteiks jums reikalingą komfortą.

 

 

Mūsų kuprinės yra puikus priedas sportininkams, kurie daug keliauja ir nori turėti po ranka savo Reboots įrangą. Lengvi, kompaktiški ir lengvai nešiojami, jie lengvai telpa į rankinį bagažą ir leidžia saugiai gabenti mėgstamus „Reboots“ – kad ir kur jus nuves nuotykiai. Su mūsų naujomis Reboots kuprinėmis visada būsite gerai aprūpinti, nesvarbu, ar treniruojatės, keliaujate ar tiesiog išvykstate.

 

 

Gamintojas

REBOOTS

Product code RB-249
Tipas Priedai

Panašios prekės

Menu
TOP