24.99 29.99
Sutaupote 5.00 -16 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 7 vnt.
Ieškote didesnio iššūkio ir, pavyzdžiui, norite maksimalaus rezultato iš prisitraukimų? Tada treniruokitės su Sportbay Cannonball 2 dalių rankenos rinkiniu!
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

„Sportbay“ 2 dalių „Cannonball Grip“ rinkinys sustiprins jūsų treniruotę. Kiekvienas treniruočių judėjimas naudojant aukščiausios kokybės patrankos sviedinius yra puikus.
Jūsų rankų raumenys yra maksimaliai įtraukiami į kiekvieną jūsų treniruotę. Ne veltui šie patrankų sviediniai yra labai populiarūs tarp (uolų) alpinistų ir į rezultatus orientuotų sportininkų.

Kadangi naudojant patrankos sviedinį nepaprastai vystosi pirštų ir dilbio raumenys, labai greitai tobulėsite atliekant visus kitus pratimus.

 

„Sportbay Cannonball Grip Kit“ komplekte yra karabinai (pridedami) ir jį galima lengvai pritvirtinti, pavyzdžiui, prie troso mašinos ar grandinės tiek viduje, tiek lauke. Pridedami nailoniniai dirželiai yra ypač tvirti, todėl galite mėgautis begalinėmis treniruočių pramogomis. Dėl kompaktiškos formos patrankos sviedinius nesunkiai išsinešite į sporto salę!

Kuriant kamuoliukus buvo pasirinktos geriausios PU medžiagos. Kamuoliukų skersmuo yra 7 cm, todėl jie puikiai telpa rankoje (delne), kad užtikrintų maksimalų sukibimą. Komplektas gali atlaikyti iki 250 kg treniruočių svorį.
Tai reiškia, kad be treniruočių su savo kūno svoriu, jūs taip pat galite naudoti grandinę ir pakabinti ant jos papildomų svarmenų, kad atliktumėte dar daugiau treniruočių pratimų.

Su patrankos sviedinio rinkiniu galite padaryti daugiau!
Kamuoliai dažnai naudojami papildomai stimuliacijai prisitraukimų metu, tačiau juos galima pritvirtinti ir prie hantelių, štangos ir štangos, kad būtų maksimaliai stimuliuojama beveik bet kuri raumenų grupė.

Dėl nailoninių dirželių ir komplekte esančių karabinų itin lengva pritvirtinti kamuoliukus, todėl jūsų darbo ir poilsio santykis tarp pakartojimų ir serijų nebus pažeistas.

 

Funkcijos:
- Patrankos sviedinio skersmuo: 7 cm
- Patrankos sviedinio medžiaga: PU
- Patrankos sviedinio spalva: geltona
- Nailono dirželių ilgis: 26 cm
- Karabino ilgis: 9 cm
- Maksimali apkrova: 250 kg (viename komplekte)

 

Ką tu gauni?

- 2 patrankos sviedinio rankenos kamuoliukai
- 2 nailoniniai dirželiai
- 2 karabino kabliukai

Gamintojas

SPORTBAY

Panašios prekės

Menu
TOP