96.99 126.00
Sutaupote 29.01 -23 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Sieniniai kamuoliai (medicininiai kamuoliai) yra populiarus universalus treniruočių kamuolys, idealiai tinkantis bendram fiziniam pasirengimui, jėgai ir ištvermei, taip pat plačiai naudojamas sportininkų, norinčių pasiekti kuo geresnių rezultatų savo sporto šakoje.
Pristatymas
6-7 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Efektyvi sienų kamuolio treniruotė

"Tiguar" sieniniai kamuoliai yra 2-10 kg svorio ir juos galima rasti beveik kiekvienoje sporto salėje, kai reikia sustiprinti pagrindinius raumenis arba lavinti motorinius įgūdžius. Visi mūsų kamuoliai yra vienodo svorio, todėl treniruočių metu naudosite raumenų atmintį - jei keičiasi svoris, dydis nesikeičia.

 

Tai puiki priemonė, kurią galima naudoti funkcinėse treniruotėse, kryžminėse treniruotėse, o dėl mažų svorių - dažnai ir apšilimo bei reabilitacijos metu. Ne veltui sieniniai kamuoliai iš pradžių buvo vadinami "medicininiais kamuoliais". Šiais laikais jie turbūt daugiausia siejami su intensyvia mankšta, kur puikiai veikia ir yra skirti palaipsniui stiprinti visą kūną, teigiamai veikdami bendrą mūsų sveikatą ir savijautą.

 

Didelis patvarumas

"Tiguar" sieniniai kamuoliai - tai Lenkijoje suprojektuoti ir pagaminti kamuoliai iš vandeniui atsparios ir neslidžios medžiagos. Ant kamuolio esanti matoma virvelė suteikia papildomo patvarumo ir padeda išlaisvinti energiją, sukauptą atsitrenkus į sieną. Vidinė amortizacija yra pakankamai tvirta, kad kamuolys išlaikytų savo formą pakartotinai naudojant, tačiau pakankamai lanksti, kad naudotojai galėtų saugiai sustabdyti ar pagauti kamuolį, kai jis lekia dideliu greičiu.

 

(Beveik) visi leidžiami metimai

Sienų kamuoliai puikiai tinka mėtymui (tačiau jų nereikėtų "mėtyti" į grindis, nes "slam" kamuoliai yra specialiai pritaikyti tokio tipo pratimams) ir statiniams pratimams, kai jie naudojami kaip papildoma apkrova. Optimalus kamuolio skersmuo užtikrina patogų laikymą ir treniruotę tiek tiesia ranka, tiek "apkabinant" jį atliekant sudėtingesnius pratimus. Dėl to sraigės medicininis kamuolys yra itin funkcionalus įrenginys, skirtas visoms kūno dalims stiprinti.

 

Teigiami aspektai:
Kūno paruošimas
Jėgos treniruotės
Stabilizacijos treniruotės
Kūno formavimas
Apšilimas
Reabilitacija


PRODUKTAI
Kokybiškas mokymas
Vandeniui atspari ir neslystanti medžiaga
Dilimui atsparus PVC apvalkalas
Sustiprinti poliamido siūlai
Ilgas tarnavimo laikas
 

ESMINĖ INFORMACIJA
Galimi svoriai: 2 kg, 3 kg, 4 kg, 6 kg, 8 kg, 10 kg.
4 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg, 6 kg.
Skersmuo: 30 cm
Medžiaga: PVC
Užpildas: gumos granulės, PP pluoštas.
Spalva: juoda
Garantija: 12 mėnesių

12 mėnesių: 12 naudojimo metų
Saugokite nuo UV spindulių, organinių ir neorganinių tirpiklių. Po naudojimo kamuolį patartina nuvalyti drėgnu skudurėliu ir padėti tinkamoje vietoje, kad išdžiūtų.

 

Gamintojas

TIGUAR

Product code TI-WB004
Svoris 4 kg

Panašios prekės

Menu
TOP