12.00
sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 11 vnt.
Tiguari putplasčio štangos padas – tai praktiškas mankštos priedas, skirtas apsaugoti kaklo stuburą atliekant pritūpimus su štanga ir kitus jėgos pratimus.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Tiguar putplasčio štangos pagalvėlė suteikia stabilią ir minkštą atramą, todėl treniruotės metu galite visiškai susikoncentruoti į taisyklingą techniką ir laikyseną, tuo pačiu pašalinant sužalojimo ar diskomforto riziką, susijusią su štangos apkrova.
 

Saugumas treniruočių metu

Štangos ir nemokamos treniruotės su svoriais įgauna didžiulį populiarumą dėl jų siūlomų neribotų tobulėjimo galimybių. Tiguari štangos trinkelė yra ne tik praktinis treniruočių priedas, bet, svarbiausia, jis garantuoja saugumą atliekant jėgos lavinimo pratimus, tokius kaip pritūpimai ar štangos įtūpstai, kai kaklo stuburas yra ypač jautrus stresui ir spaudimui.

 

„Tiguar“ štangos pagalvėlę taip pat galima naudoti atliekant tokius pratimus kaip klubų stūmimas ar sėdmenų mostai, užtikrinant, kad štanga nesukels diskomforto, kai štanga padedama tiesiai ant klubų.

 

„Tiguar“ štangos pagalvėlės naudojimas mankštos metu taip pat yra svarbus norint apsaugoti kūną nuo trinties ir odos sudirginimo, o tai tampa ypač svarbu reguliariai sportuojantiems.

 

Aukščiausios kokybės gamyba

Tiguari štangos pagalvė pagaminta iš aukštos kokybės EVA putų, kurios ne tik efektyviai apsaugo stuburo kaklą, bet ir suteikia didelį komfortą. EVA putplastis yra puikaus elastingumo ir atsparumo deformacijoms medžiaga, leidžianti pamušalui puikiai prilipti prie strypo, suteikdama idealų paminkštinimą strypo ir kaklo sąlyčio taške.
 

Aukštos kokybės medžiagų naudojimas užtikrina, kad šis gaminys ilgą laiką išlaikys savo savybes net ir reguliariai ir intensyviai naudojant. Antklodė turi dirželius, kurie neleidžia jam nuslysti nuo strypo, todėl jį galima greitai ir lengvai pritvirtinti prie strypo. Jis skirtas 28-35 mm skersmens strypui.


 

Technine informacija:

ilgis: 43,5 cm

gylis: 10 cm

aukštis: 10 cm

svoris: 0,5 kg

spalva: juoda

medžiaga: EVA putos
 

Naudojimas:

Nemokama jėgos treniruotė.

Jėgos ir crossfit treniruotės

Gimdos kaklelio stuburo apsauga

Apsauga nuo trinties

 

Stiprybės:

Pagaminta iš aukštos kokybės EVA putų

Sumažina spaudimą kaklo stuburui mankštos metu

Suteikia komfortą mankštos metu

Praktiškas priedas sunkioms treniruotėms

Gamintojas

TIGUAR

Panašios prekės

Menu
TOP