109.99 223.99
Sutaupote 114.00 -50 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Tunturi MG70 Massage Gun Pro yra jūsų geriausias masažuoklis giliam atsipalaidavimui ir raumenų atsigavimui. Šis galingas masažo pistoletas turi reguliuojamą galvutę su 6 aukštos kokybės priedais ir siūlo platų funkcijų spektrą
Pristatymas
17-18 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Masažuoklis TUNTURI MASSAGE GUN PRO

 

Tunturi MG70 Massage Gun Pro yra jūsų geriausias masažuoklis giliam atsipalaidavimui ir raumenų atsigavimui. Šis galingas masažo pistoletas turi reguliuojamą galvutę ir 6 aukštos kokybės priedus ir siūlo platų raumenų priežiūros ir atkūrimo funkcijų spektrą. Be to, įrenginys yra itin tylus, maksimalus 55 dB, ir yra tinkamas naudoti netrukdant kitiems.

Tuntur MG70 Massage Gun Pro pranašumai
✓ Galingas ir efektyvus masažo pistoletas su 6 aukštos kokybės masažo galvutėmis
✓ Itin tylus įrenginys, kurio triukšmo lygis siekia iki 55 dB
✓ Amplitudė 12 mm ir stabdymo jėga 25 kg pagrindinių raumenų atpalaidavimui
✓ 5 padėčių ir 5 greičių besisukanti galvutė visiškam valdymui
✓ Ergonomiška rankena, kurią galima laikyti įvairiais būdais

 

Nemokama Tuntur Training paskyra

jei ieškote pagalbos, įkvėpimo ar motyvacijos savo treniruotėmsPatogus ir itin tylus masažo aparatas
Tunturi MG70 Massage Gun Pro yra ne tik galingas ir efektyvus, bet ir labai patogus naudoti. Naudodami du patogius valdiklius galite lengvai perjungti skirtingus greičius ir masažo režimus bei įjungti ir išjungti įrenginį. Šis masažo pistoletas išsiskiria tyliu veikimu, o triukšmo lygis yra nuo 45 iki 55 dB. Tai leidžia mėgautis ramiu ir atpalaiduojančiu masažu, netrikdomam triukšmo.

 

Gili amplitudė, galinga stabdymo galia ir ryškus LED ekranas
MG70 amplitudė yra 12 mm, o stabdymo jėga (blokavimo jėga) yra 25 kg. Tai reiškia, kad masažo pistoletas gali prasiskverbti giliai į raumenis, kad atlaisvintų įtampą ir pašalintų mazgus, nesijaudindamas, kad prietaisas sustos, kai tik paspausite jėgą. Ryškus LED ekranas rodo visą svarbią informaciją, įskaitant panaudotos jėgos dydį, aktyvųjį režimą ir greitį bei baterijos veikimo laiką. Tai suteikia jums visišką masažo kontrolę visą laiką.

 

5 padėtys ir 6 aukštos kokybės besisukantys purkštukai
Prietaisas turi unikalią 5 padėčių besisukančią galvutę, kuri leidžia lengvai pasiekti skirtingus kampus ir itin tiksliai gydyti konkrečias raumenų grupes. Dėl prabangaus nešiojimo dėklo Tunturi MG70 Massage Gun Pro taip pat lengva nešiotis. Dėkle yra USB-C laidas ir adapteris masažo pistoletui įkrauti bei dėklas su 6 skyriais. Masažo galvutės pagamintos iš patvaraus ABS ir padengtos minkštomis EVA putomis. Dėl to kiekvieno masažo metu jausitės patogiau nei su 100% plastikine galvute.

 

Nustatykite intensyvumą ir fokusavimą naudodami 5 greičius ir 4 režimus
Nesvarbu, ar ieškote gilaus raumenų atpalaidavimo po intensyvios treniruotės, atsipalaidavimo nuo skausmingų raumenų ar tiesiog atsipalaidavimo po ilgos dienos, Tunturi MG70 Massage Gun Pro siūlo universalumą ir našumą. visiems masažo poreikiams. Su penkiais greičiais nuo 1300 iki 2500 aps./min. ir 4 masažo režimais galite reguliuoti masažo intensyvumą ir fokusavimą, kad pasiektumėte geriausių rezultatų:

 

1 režimas: rankinis
Pasirinkite vieną iš penkių greičių: 1300, 1600, 1900, 2200 arba 2500 aps./min.

2 režimas: pakilimas
MG70 paleidžiamas mažiausiu greičiu ir kas 5 sekundes padidėja vienu greičio lygiu.

3 režimas: nusileidimas
MG70 paleidžiamas maksimaliu greičiu ir kas 5 sekundes sumažina vieną greičio lygį.

4 režimas: banga
Pradedant nuo 1600 aps./min., MG70 kas 2 sekundes įsibėgėja 100 aps./min. Esant 2200 aps./min., kas 2 sekundes vėl sumažėja 100 aps./min.

Ergonomiška rankena ir 3 valandų darbo laikas
Dėl ergonomiškos formos rankenos, užtikrinančios papildomą sukibimą, masažo pistoletą patogu laikyti įvairiais būdais ir lengva valdyti bet kokio masažo seanso metu. Be to, vienu įkrovimu baterija veikia iki 3 valandų, o visiškai įkraunama vos per 3 valandas, todėl visada būsite pasiruošę kitam masažui.

 

Trumpai tariant, Tunturi MG70 Massage Gun Pro sujungia galią, komfortą ir patogumą vartotojui viename pažangiame ir universaliame masažo įrenginyje.

 

Techninės specifikacijos
• Matmenys: P 26,6 x P 17,8 x A 8,3 cm
• Svoris: 1,9 kg
• Spalva: juoda
• Greičio lygiai: 5
• Skyriai: 6
• Programos: 3 išankstiniai nustatymai + 1 vadovas
• Amplitudė: 12 mm
• RPM: 1300-2500
• Baterijos veikimo laikas: 3 valandos
• Įkrovimo laikas: 3 valandos
• Variklis: 25W, 45-55 db
• Maksimali įsipainiojimo jėga: 25 kg
• Komplektuojamas su transportavimo dėklu
• Prekės kodas: 14TUSYO081
• EAN: 8717842035443

Gamintojas

TUNTURI

Panašios prekės

Menu
TOP