22.99
sandėlyje
Atsiprašome, Išparduota
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
MB1 masažo kamuoliukas suteikia tiesioginį giliųjų audinių masažą, kad greitai sumažintų skausmus ir raumenų nuovargį mažose vietose. Jis gali būti naudojamas ant bet kokio paviršiaus, todėl galite naudoti bet kada ir bet kur.
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

MB1 masažo kamuoliukas yra sudarytas iš putplasčio ir yra specialiai sukurtas atkartoti masažo terapeuto rankų jausmą. Patentuota, sluoksniuota konstrukcija, sudaryta iš skirtingų tankių, masažo kamuoliukas suardo sukibimą ir skatina kraujotaką, kad veiksmingiau palengvintų sąnarių ir raumenų skausmą bei greičiau atkurtų judesius. Unikalus EVA putų paviršius yra labai tankus, tačiau vis tiek susispaudžia, kad „suimtų“ audinį, skatindamas kraujo ir deguonies tekėjimą, kad raumenys ir fascijos būtų sveiki. MB1 masažo kamuolys yra skalbiamas mašinoje, lengvas ir neslysta. 1 metų gamintojo garantija. TriggerPoint įgalina įvairaus gyvenimo būdo žmones judėti ir jaustis geriau. TriggerPoint kuria ir kuria naujoviškus masažo terapijos įrankius, imituojančius terapeuto rankų prisilietimą, todėl jų putplasčio voleliai, rankiniai voleliai, masažo lazdelės ir kamuoliukai idealiai tinka įvairaus amžiaus, dydžių ir sportinių gabumų asmenims.

 

Idealiai tinka mažiesiems raumenims
Skatina kraujo ir deguonies tekėjimą, kad pagerintų bendrą judėjimą, judesių diapazoną ir efektyvumą
Putplasčio paviršius yra lengviau valomas ir higieniškesnis nei medžiaginis
6,6 cm diametras

/u/h/uho90vsgudcbmuknob2z_gry4vwaq1yqsju3u.jpgNaudingos funkcijos

Savęs masažo terapijos kamuoliukai palengvina įtemptus ir skausmingus raumenis, ypač sunkiai pasiekiamose vietose. Masažo kamuoliukai padeda sumažinti pečių, spąstų ir klubų įtempimą, sumažinti raumenų skausmą ir pagerinti judrumą.

 

Gamintojas

TRIGGERPOINT

Product code 03301
Diametras 6.6 cm
Tipas Giluminių taškų masažui

Panašios prekės

Menu
TOP