Nuo 14.40 16.00
Sutaupote 1.60 -9 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Drėgmę sugeriantis ir greitai džiūstantis eQua® jogos rankšluostis puikiai papildys bet kokį jogos kilimėlį. Padėkite rankšluostį ant kilimėlio po rankomis (ar kojomis), kad geriau sukibtumėte ir mažiau slystumėte.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Jogos rankšluostis EQUA® YOGA HAND TOWEL

Šį nedidelį rankšluostį lengva padėti visur, kur reikia papildomo sukibimo treniruotės metu. Jis turi drėgmės aktyvuojamą paviršių, todėl kuo daugiau prakaituojate, tuo geresnis sukibimas. eQua® rankinis jogos rankšluostis ne tik palaiko jūsų jogos praktiką, bet ir gali būti naudojamas sporto salėje, stovyklavietėje ar visur, kur esate kelyje.

 

Kad spalvos nesimaišytų, rekomenduojame eQua® rankšluosčius du kartus išskalbti panašiomis spalvomis prieš naudojimą. Naudojant tamsų rankšluostį su šviesiu kilimėliu, spalva gali persikelti, nebent jis išplaunamas prieš tai.

 

FUNKCIJOS
0,09 kg; 40cm x 67cm
Tvirtai austi pluoštai sukuria minkštą, panašią į odą pojūtį
Sukurta nešiotis su kiekviena jogos praktika
Paskirstyta mikropluošto technologija optimaliam drėgmės sugėrimui
Itin patvarus ir neįtikėtinai greitai džiūstantis
Puikiai tinka visų tipų jogai, įskaitant karštąją, vinyasa ir jėgos jogą
Nuo studijos iki paplūdimio šis rankšluostis yra lengvas ir lengvai nešiojamas
Mažas eQua® rankšluostis yra daugiafunkcis ir gali būti lengvai naudojamas kaip paplūdimio, banglenčių, kelionių, sporto salės ar treniruočių rankšluostis.
Visuose dažuose nėra AZO, švino ar sunkiųjų metalų

 

NAUDOJIMAS IR PRIEŽIŪRA
Naudojimas: Padėkite rankšluostį ant kilimėlio, po rankomis (arba kojomis). Kad pagerintumėte audinio neslystumą, prieš kiekvieną papildomą naudojimą pabarstykite vandeniu, kad sudrėkintumėte.

Skalbimas: Siekiant išvengti spalvų išsiskyrimo, Manduka rekomenduoja eQua® rankšluosčius išplauti tos pačios spalvos du kartus prieš pirmąjį naudojimą. Skalbti šaltai mašinoje su panašiomis spalvomis. Pakabinkite, kad išdžiūtų (rekomenduojama) arba išdžiovinkite džiovyklėje esant žemai temperatūrai. Gilesnės spalvos gali prireikti kelių atskirų plovimų, kad pašalintų dažų perteklių. Džiovinkite džiovyklėje ant žemos padėties arba pakabinkite, kad išdžiūtų. Nebalinti. Nenaudokite džiovintuvo lakštų ar audinių minkštiklių, nes dėl jų jūsų „eQua“ paviršius taps slidus. Kadangi po pradinio atskiro skalbimo gali išlikti šiek tiek spalvos praradimas, būkite atsargūs treniruodamiesi ant šviesių kilimėlių ar šviesių drabužių.

Gamintojas

MANDUKA

Panašios prekės

Menu
TOP