45.00 50.00
Sutaupote 5.00 -9 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Pagamintas iš 100 % perdirbtų medžiagų, jogos kilimėlis yra formuojamas ir sulankstomas, kad palaikytų jūsų kūną atkuriamosiose ir dinamiškose jogos pozose. Įsisukite į išskirtinę šiltą, patogią ir universalią Manduka jogos antklodę.
Pristatymas
8-9 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

JOGA ANTKLĖ MANDUKA PERDIRBTOS VILNOS ANTKLĖ

Sulenkite, susukite ir uždenkite bet kokiu jums patogiu būdu – patvarus ir šiltas audinys juda kaip norite.

Antklodės dažniausiai naudojamos atkuriamojoje, prenatalinėje ir Iyengar jogoje ir yra puikus atramos pakaitalas. Taip pat galite sulankstyti antklodę ir naudoti ją sėdėdami, kaip alternatyvą meditacijos pagalvei. Kai kurie jogos entuziastai mėgsta pasidėti antklodę po keliais ar nugara, kad būtų patogiau Savasanos metu arba sušildyti.

 

FUNKCIJOS
1,6 kg; 152cm x 208cm
75 % perdirbtos vilnos ir 25 % perdirbto sintetinio pluošto
Perblokuotos kraštų siūlės, kad nesusidėvėtų
Tvirtai austas ir atsparus tempimui
Suteikia šilumos ir komforto
Paprastai naudojamas atkuriamojoje jogoje, prenatalinėje ir Iyengar, tai yra puiki kūno atrama.
Puikiai tinka bet kokiai padėčiai, susijusiai su atsipalaidavimu ir poilsiu, taip pat Savasana (padėkite ją po keliais arba nugara, kad būtų patogiau!)

 

NAUDOJIMAS IR PRIEŽIŪRA
Skalbimas: rekomenduojamas sausas valymas. Galima skalbti rankomis šaltai, švelniai, naudojant švelnius ploviklius. Džiovinti pakabinkite ant virvelės (džiovinkite nedžiovinkite). Jei reikia, lyginkite.

 

DARNUMAS
Perdirbtos vilnos antklodė yra austa iš 75% perdirbtų vilnos pluoštų ir 25% perdirbtų sintetinių pluoštų. Tekstilės atliekos, kurios paprastai patenka į atliekas, surenkamos ir paverčiamos pluoštais. Tada šis naujas pluoštas susukamas į naujus verpalus ir įaudžiamas į perdirbtą audinį.

Gamintojas

MANDUKA

Panašios prekės

Menu
TOP