799.00 929.00
Sutaupote 130.00 -13 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Ieškote galingo irklavimo treniruoklio, kuris užtikrintų geriausią našumą? Su lygia grandine, rankiniu būdu reguliuojamu pasipriešinimu ir ergonomišku dizainu FitRow 80i irklavimo treniruoklis siūlo visapusišką ir efektyvią treniruotę.
Pristatymas
24-27 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Ieškote galingo irklavimo treniruoklio, kuris užtikrintų geriausią našumą? Tuomet Tunturi FitRow 80i yra tobulas irklavimo treniruoklis jūsų namų treniruotėms. Lygios grandinės, rankiniu būdu reguliuojamo pasipriešinimo ir ergonomiško dizaino irklavimo treniruoklis siūlo visapusišką ir efektyvią treniruotę. Snap-fit ​​dizainas ir transportavimo ratukai leidžia irklavimo treniruoklį lengvai transportuoti ir laikyti.

 

Tuntur FitRow 80i privalumai
✓ Patirkite sklandų traukimą ir didesnį pasipriešinimą dėl grandinės
✓ Pasirinkite iš 10 rankiniu būdu reguliuojamų pasipriešinimo lygių
✓ Ergonomiška sėdynė ir rankenos didesniam komfortui
✓ Vietos taupymas dėl kompaktiško dizaino ir transportavimo ratukų
✓ Paruošta naudoti su paprasta sąranka vos per keletą minučių

 

Tvirta grandinė, užtikrinanti sklandų judėjimą ir padidintą pasipriešinimą
Skirtingai nuo daugelio kitų irklavimo treniruoklių, „FitRow 80i“ turi ne diržą, o prie rankenos prijungtą grandinę. Tai leidžia sklandžiau judėti irkluojant ir suteikia didesnį pasipriešinimą. Sureguliuokite reguliuojamas pėdų plokštes ir individualiai reguliuojamus kojų diržus, kad jie puikiai priglustų prie kūno.

 

10 rankiniu būdu reguliuojamų pasipriešinimo lygių
FitRow 80i sukurtas su oro pasipriešinimu: kuo didesne jėga traukiate, tuo didesnį pasipriešinimą jaučiate. Tai suteikia natūralios irklavimo patirties. Naudodami 10 rankiniu būdu reguliuojamų lygių galite visiškai kontroliuoti treniruotės intensyvumą, todėl kiekviena irklavimo sesija yra tokia, kokios norite.

 

Ideali padėtis patogiai treniruotėms
FitRow 80i turi ergonomiškos formos rankeną ir patogią ergonomišką sėdynę, todėl visada treniruojatės tinkamoje kūno padėtyje. Tai savo ruožtu užtikrina maksimalius rezultatus ir minimalią traumų riziką. Kojų plokštės reguliuojamos 5 padėtyse, todėl galite rasti sau tinkančią padėtį. Be to, individualiai reguliuojami kojų laikikliai su dirželiais už kulnų užtikrina saugų ir patogų prigludimą bet kokios treniruotės metu.

 

Lengvas sandėliavimas, taupantis vietą
„FitRow 80i“ susideda iš dviejų dalių – priekinės ir galinės – kurios sklandžiai užsifiksuoja. Šis paprastas surinkimas ne tik palengvina naudojimą, bet ir leidžia treniruoklį laikyti vertikaliai kaip vieną ar dvi atskiras dalis. Transporto ratukų pagalba irklavimo treniruoklį lengva perkelti ir laikyti po treniruotės.

 

Aiškus ekranas su treniruočių duomenimis ir atkūrimo programa
FitRow 80i suteikia jums visų svarbių treniruočių parametrų apžvalgą. Ryškus ekranas rodo visus svarbius treniruočių duomenis, tokius kaip laikas per 500 m, įrių skaičius per minutę, bendras įrių skaičius, kalorijos ir galia. Be to, irklavimo treneris turi atkūrimo programą, leidžiančią baigti treniruotę.

 

Patirkite buvimą patalpoje su nemokama Tunturi Routes programa. Daryk
irkluoti Venecijos kanalais, žydra Bora Bora jūra ar Amsterdamo kanalais? Su „KoosTuntur Routes“ mokymai išlieka įdomūs ir sudėtingi. Nemokama programėlės versija visada suteikia prieigą prie penkiolikos vaizdo maršrutų. Naudodami aukščiausios kokybės Tuntur Routes versiją, galite rinktis iš šimtų tūkstančių kilometrų maršrutų ir šimtų mokymo vaizdo įrašų iš viso pasaulio. Jūsų treniruotės taps tikra vaizdine patirtimi! Pradėkite treniruotis ir peržengkite savo ribas naudodami Tunturi Routes.

 

Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Play Store“, ją lengva prijungti prie „Tuntur“ treniruoklio.

Kad kiekviena namų treniruotė būtų sėkminga su Tunturi FitRow 80i.

 

Techninės specifikacijos
• Matmenys: I 244 x P 51 x A 114 cm
• Svoris: 26 kg
• Spalva: juoda, sidabrinė
• Ištvermės lygiai: 10
• Ekranas: LCD 78 x 78 mm
• Baterijos: 2 x D (yra komplekte)
• Maksimalus vartotojo svoris: 150 kg
• Bluetooth
• Atkūrimo programa
• Planšetės laikiklis
• Transportavimo ratai
• Suderinamas su Tunturi maršrutais
• SKU: 23TFRW8000
• EAN: 8717842036655

Gamintojas

TUNTURI

Product code 23TFRW8000
Maksimalus vartotojo svoris 150 kg

Panašios prekės

Menu
TOP