1,208.90 1,349.00
Sutaupote 140.10 -10 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Mums irklavimas be reguliuojamo pasipriešinimo yra kaip vairavimas automobiliu be pavarų. Kiekviename „Fluid Rower“ yra patentuota „Twin Tank“ su rankenėle, kuri neleidžia reguliuoti, kad būtų lengviau naudoti.
Pristatymas
24-27 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Irklavimo ergometras FLUID Rower Apollo Plus BLACK

Patirkite aukščiausią FLUID irklavimo ergometro su reguliuojamu pasipriešinimu kokybę. Apollo Plus Black sujungia plieno ir medžio tvirtumą elegantiškame irklavimo ergometre.

 

Fluid Rower Apollo Plus privalumai
✓ Patentuotas vandens bakas su 4 atsparumo lygiais
✓ Monitorius su visais treniruočių parametrais
✓ Ergonomiška rankena užtikrina gerą sukibimą ir teisingą kūno padėtį
✓ Minkšta sėdynė ant dvigubų bėgių, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas ir sklandus irklavimo potyris
✓ Pagaminta iš patvaraus plieno ir amerikietiškos medienos

 

Skysčio srauto pasipriešinimas: irklavimas kaip ant vandens
Irklavimas su „Fluid Rower“ skamba, jaučiasi ir atrodo taip, lyg būtumėte ant vandens dėl aukštos kokybės vandens bako su patentuota „Twin Tank“ technologija. Ši unikali sistema leidžia lengvai reguliuoti atsparumą vandeniui bet kuriuo metu naudojant ratuką.

 

„Fluid Rower“ vandens bakas susideda iš dviejų atskirų bakų

Vidinis bakas yra „pasyvus bakas“ arba akumuliacinis bakas, o išorinis bakas yra „aktyvusis bakas“ arba pasipriešinimo bakas. Jei irkluodami mygtuku pasirinksite didesnį pasipriešinimą, vanduo iš pasyvaus bako bus perkeltas į aktyvų baką. Dėl to jau po kelių eilučių pajusite didesnį pasipriešinimą. Pasirinkus mažesnę varžą, vanduo iš aktyviosios talpos nukreipiamas atgal į pasyvųjį, todėl po kelių smūgių pajusite mažesnį pasipriešinimą.

Treniruotės metu patirsite greitą ir sklandų pasipriešinimo reguliavimą ir niekada nereikės iš anksto nustatyti vandens kiekio bake. Patentuotas Fluid Resistance Twin Tank sukurtas ir užbaigtas iki smulkmenų: jei neviršijama pripildymo riba, bakas niekada nepratekės. Net ne tada, kai jį nustatote.

 

Skysčių monitorius: visi treniruočių parametrai vienu žvilgsniu
Nuo laiko per penkis šimtus metrų iki viso atstumo, metro tikslumu. Nuo smūgių skaičiaus per minutę iki galios vienam smūgiui. Stebėkite visus savo treniruočių parametrus naudodami kompaktišką, bet visapusį skysčių monitorių. Žiūrėjimo kampas gali būti reguliuojamas pagal savo skonį, todėl jūsų rezultatai visada bus aiškiai matomi. Pridėkite 100 metrų iki treniruočių tikslo vienu mygtuko paspaudimu arba sureguliuokite pasipriešinimą iki nustatyto lygio vandens bako reguliavimo rankenėle. Norite treniruotis pagal širdies ritmą? Prijunkite analoginį širdies ritmo monitorių (parduodamas atskirai) prie monitoriaus! Skysčių monitoriuje nėra Bluetooth.

 

Didžiausias komfortas, stabilumas ir pusiausvyra irkluojant
Dėl „Fluid Rower“ detalių viskas svarbu. Sužinokite, kaip mūsų sėdynė užtikrina patogiausias irklavimo treniruotes. Po daugelio metų tyrimų ir plėtros radome tobulą kieto ir minkšto derinį. Dėl gerai apgalvotos ergonomiškos formos ir neslidžios tekstūros balne sėdite tvirtai ir patogiai. Sėdynė pakeliama, kad būtų lengviau įlipti, o komfortą galima dar labiau padidinti naudojant atlošą ir kėlimo komplektą.

 

Siekiant padidinti stabilumą, sėdynė montuojama ant dvigubo bėgelio. Ratai su dvigubais guoliais po sėdyne yra plastikiniai. Jie sklandžiai slysta dviem plastikinėmis juostelėmis, pritvirtintomis prie abiejų bėgių. Tai apsaugo nuo nusidėvėjimo, o irklavimas visada yra tylus: girdite tik judantį vandenį.

 

Kiti privalumai
✓ Treniruotė su Fluid Rower yra viso kūno treniruotė
✓ Irklavimas suteikia stiprius raumenis ir galingus pilvo raumenis
✓ Irklavimas degina riebalus ir gerina fizinį pasirengimą
✓ Pasipriešinimo nustatymas tinka visiems treniruočių lygiams, nuo pradedančiųjų iki pažengusių
✓ Labai sklandžiai ir tyliai, išskyrus vandens garsą, todėl atrodo, kad esate ant vandens
✓ Kadangi nereikia elektros, jį galima naudoti bet kur ir bet kada
✓ Lengvas ir sklandus perkėlimas ir sandėliavimas dėl aukštos kokybės transportavimo ratų

 

Labai gera garantija
Kadangi esame įsitikinę kiekvieno Fluid Rower kokybe, Apollo Plus Black suteikiama 5 metų garantija rėmui, 5 metų garantija vandens bakui ir 2 metų garantija mechaninėms ir besidėvinčioms dalims.

 

Techninės specifikacijos
- Spalva: juodas
- Medžiaga: plienas ir amerikietiška mediena
- Vandens bakas: Fluid Twin Tank
- Atsparumo lygiai: 4
- Monitorius: plius monitorius
- Sekimo funkcijos: laikas, atstumas, kalorijos, pasipriešinimo lygis, laikas per 500 m, širdies ritmas, irklavimo smūgiai per minutę, vatai
- Svoris: 34,70 kg
- Matmenys: P 213 x P 52 x A 56 cm
- Matmenys stovint: P 56 x P 52 x A 213 cm
- Maks. Vartotojo svoris: 150 kg
- Pasirenkami priedai: Fluid Back Support Kit, Fluid Lift Kit
- Prekės kodas: 22FAPP0000
- EAN kodas: 4895147802923

Gamintojas

TUNTURI

Product code 22FAPP00B0
Maksimalus vartotojo svoris 150 kg

Panašios prekės

Menu
TOP