Nuo 15.39
sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Tunturi Anti Burst Fitness kamuolys su pompa, tinkantis jogai ir mankštai nėštumo metu, taip pat naudoti biure. Be to, kamuolys pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, apsaugančios nuo sprogimo, kuri ne tik jaučiasi patogiai, bet ir yra itin patvari bei lengvai valoma.
Pristatymas
1-27 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Ieškote mankštos kamuolio, kuris ne tik pakeltų jūsų treniruotę į kitą lygį, bet ir būtų pakankamai universalus jogai, tempimui ir net patogiam sėdėjimui prie savo stalo? „Tunturi Anti Burst Exercise Ball“ sukurtas optimaliam naudojimui, kai keliamoji galia siekia iki 220 kg, užtikrinant patvarumą ir stabilumą kiekvieno judesio metu.

 

„Anti Burst“ mankštos kamuoliuko privalumai
✓ Skatina taisyklingą sėdėjimą ir laikyseną
✓ Stiprina ir atpalaiduoja raumenis ir sąnarius
✓ Pagerina pusiausvyrą, koordinaciją ir jėgą
✓ Padeda sumažinti nugaros ir kaklo skausmus
✓ Optimali parama reabilitacijos metu, naudojant nėštumo metu ir darbe

 

Skatina sveiką sėdėjimą ir laikyseną
Mankštos kamuolys ne tik stiprina raumenis ir išlaiko lankstumą, bet ir padeda pagerinti sveiką sėdėjimo laikyseną. Reguliarus sėdėjimas ant kamuolio stimuliuoja nugaros ir pilvo raumenis, o tai prisideda prie geresnės laikysenos.

 

Optimali parama sporto, reabilitacijos ar nėštumo metu
Nesvarbu, ar treniruojatės, atsigaunate, ar nėščia, „anti-burst“ fitneso kamuolys siūlo tinkamą atramą kiekvienam, kurio apkrova yra bent 220 kg. Tai patogus priedas atliekant įvairius pratimus ir kasdienes situacijas, nuo pusiausvyros pratimų iki aktyvaus sėdėjimo ar reabilitacijos.

 

Tobula pusiausvyra tarp optimalaus stabilumo ir sukibimo
Mėgaukitės puikia pusiausvyra tarp stabilumo ir lankstumo, o apsaugos nuo lūžių funkcija suteikia jums saugų ir patikimą treniruočių partnerį. Neslystanti apdaila užtikrina tvirtą sukibimą, leidžiančią drąsiai atlikti bet kokį judesį.

 

Lengva naudoti ir prižiūrėti
Mankštos kamuolys turi būti ne tik efektyvus, bet ir paprastas naudoti. Štai kodėl treniruočių kamuoliukas yra su pompa ir dviem vožtuvais. Jie leidžia lengvai pripūsti ir išleisti kamuolį, o tai patogu laikyti ar nešti kamuolį. Be to, kamuolys pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, apsaugančios nuo sprogimo, kuri ne tik jaučiasi patogiai, bet ir yra itin patvari bei lengvai valoma.

 

Pasirinkite dydį, atitinkantį jūsų ūgį
155-165 cm – idealus jūsų dydis ⌀ 55 cm
166-178 cm – idealus jūsų dydis: ⌀ 65 cm
179-190 cm – idealus jūsų dydis: ⌀ 75 cm
>190 cm – idealus jūsų dydis: ⌀ 90 cm

 

Greitai pradėkite naudotis pratimų kamuoliuku
1 žingsnis: Palikite rutulį kambario temperatūroje 2 valandas. Taip lengviau pripūsti kamuoliuką.

2 veiksmas: pripūskite rutulį iki 80%. Palikite rutulį 24 valandas

3 veiksmas: visiškai pripūskite rutulį ir išmatuokite skersmenį. Įsitikinkite, kad rutulys yra tinkamo skersmens, kaip parodyta ant rutulio.

4 žingsnis: Sėdėkite ant kamuolio šiek tiek sulenkę kelius (apie 90 laipsnių), o pėdas remkitės į grindis. Ar grimstate per toli? Į kamuoliuką įpilkite oro. Ar kamuolys atšoka per daug? Išleiskite kamuolį, kol sėdėsite patogiai ir stabiliai.

5 veiksmas: visiškai pripūtę, įstumkite kištuką atgal į angą ir rutulys paruoštas naudoti.

 

Ką gali
1x treniruočių kamuolys nuo dūžtymo
1x rutulinis siurblys
1x šakutė
2x vožtuvai
1x praktikos kortelė
1x vartotojo vadovas

Nemokama Tuntur programa
Ieškote pagalbos, įkvėpimo ar motyvacijos savo treniruotėms? „Tunturi Training“ galite rasti tūkstančius animuotų treniruočių, instrukcijų ir mokomųjų vaizdo įrašų. Jie padeda išnaudoti visas savo ir Tuntur produktų galimybes.

Galite treniruotis vienas ir susikurti savo treniruočių planą, taip pat dalyvauti grupiniuose užsiėmimuose ir naudotis bendruomene. Pratimų kolekcija nuolat atnaujinama, kad programėlėje visada rastumėte naujų iššūkių ir įkvėpimo. O grožis yra tas, kad Tuntur programa yra 100% nemokama ir ją galima atsisiųsti iš App Store ir Play Store!

Techninės specifikacijos
• Skersmuo: 65-75cm
• Spalva: Turquoise
• Svoris: 1,1 kg
• Medžiaga: PVC
• Maksimalus krovinio svoris: 220 kg
• Geriausias pasirinkimas kūno ūgiui: 166 - 178 cm
• Prekės kodas: 14TUSFU331
• EAN: 8717842035641

Gamintojas

TUNTURI

Menu
TOP