17.00
sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 5 vnt.

Informacija

"Body-Solid Tools" kulkšnies manžetės pasipriešinimo vamzdelis yra guminis atsparus treniruoklis, skirtas specialiai apatinės kūno dalies treniruotėms ir judesiams.

Pristatymo terminas

Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)

Garantija

Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

PUIKI APATINĖS KŪNO DALIES TRENIRUOTĖ:

"Body-Solid" kulkšnies manžetų pasipriešinimo vamzdelių serija - tai guminių treniruoklių, specialiai sukurtų apatinės kūno dalies treniruotėms ir judesiams, serija.

Speciali čiurnos atrama kalanetikai, skirta čiurnos raumenims, leidžia treniruotės metu sutelkti dėmesį į kelias sritis. Jis yra mažas, lengvas ir lankstus, lengvai telpa į bet kurį sporto krepšį ar lagaminą, todėl idealiai tinka kelionėms, naudojimui sporto salėje ar namuose.
 

APSAUGA:

Saugi rankena leidžia lengvai suimti turėklą užsiėmimo metu. Kulkšnies manžetės pasipriešinimo vamzdelis pagamintas iš tvirtos, aukštos kokybės medžiagos, pasižyminčios didesniu atsparumu dilimui ir plyšimui.

Ekonomiškas sprendimas jūsų reabilitacijos, jėgos, tempimo ar jėgos treniruočių pratimams.
 

VISIŠKAI REGULIUOJAMAS:

Tai visiškai reguliuojamos ir nešiojamos treniruočių priemonės, skirtos greitumui, vikrumui ir reakcijos laikui lavinti, apatinei kūno daliai stiprinti ir įvairiems atstatomiesiems pratimams atlikti.

Padidinkite šuolių, šuoliukų, šlaunų, klubų, kojų pakėlimų, sėdmenų atsilenkimų ir kitų pratimų veiksmingumą.
 

MOKYMOSI: "Body-Solid" kulkšnių pasipriešinimo vamzdeliai turi minkštus paminkštintus 5,08 cm pločio Velcro rankogalius, patvarų išorinį paviršių ir kabliuko ir kilpos užsegimą, kad tiksliai ir saugiai priglustų atliekant pratimus.

Matmenys 40,64x5,08x7,62 cm, svoris 0,13 kg, apimtis 91,44 cm. Galima įsigyti su penkiais spalvotais pasipriešinimo lygiais.

Gamintojas
BODY-SOLID
Product code BSTART1
Medžiaga Lateksas
Pasipriešinimas Ypač lengvas
Menu
TOP