159.99 229.00
Sutaupote 69.01 -30 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Pristatymas
6-7 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Tiguar alfa PRO yra naujoviška, modulinė fukcinių diržų sistema – ji susideda iš kelių komponentų kurie padidina jo taikymo sritį ir leidžia jį naudoti ne tik stiprinant raumenis ar atliekant tempimo pratimus, bet ir gimnastikos bei oro jogos treniruotėse. Nepaprastas universalumas, maksimalaus saugumo garantija, aukščiausios kokybės medžiagų naudojimas, dėmesys detalėms – tai yra savybės, dėl kurių tiguar alfa PRO yra unikalus produktas savo kategorijoje.

 

Pirmoji modulinė pakabos sistema rinkoje

 

Tiguar alfa PRO pakabos diržai yra pirmieji pakabos diržai rinkoje, kurie siūlo tokį platų pratimų spektrą. Visa tai įmanoma dėl atviros sistemos, kuri leidžia moduliams būti surenkamiems įvairiais būdais, taip leidžiant sukurti įvairaus tipo įrangą. Nuo šiol, standartinis juostų naudojimas kūno svorio treniruotėse yra tik viena iš pasirinkimo galimybių tiguar alfa PRO juostose. Atjungti atskiras sistemos dalis užtrunka vos kelias sekundes ir tradicines mankštos rankenas pakeisti gimnastikos žiedais, antenos priedais, trapecija ar sūpynėmis.

 

Skirta klubams ir namų vartotojams

 

Be to, pasaulinei rinkai tiekiama pakabos sistema, kuri maksimaliai padidina galimybes jo naudojimui įvairių tipų treniruotėse yra svarbiausias mūsų tikslas, be plataus asortimento sporto salėms ir sporto klubams bei namų vartotojams siūlomos galimybės buvo sukurti aukščiausią kokybę, profesionalius treniruočių diržus už priimtiną kainą. Štai kodėl „Tiguar“ pakabos treniruočių diržus sukūrė ekspertų komanda. Pagaminti Lenkijoje ir yra aukštesnės nei vidutinės kokybės, leidžiančios naudoti komerciniais tikslais.

 

Aukščiausios kokybės komponentai ir bendradarbiavimas su alpinizmo įrangos gamintoju

 

Kadangi tiguar įrangos patikimumas yra pagrindinė mūsų savybė, Tiguar alfa rinkinių komponentai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Karabinai pagaminti iš lėktuvo klasės aliuminio (tai yra patvariausias aliuminis rinkoje, o iš šios medžiagos pagaminti karabinai yra tiek lengvas ir patikimas), o pati juosta su mūsų specialiai sukurtu pynimu yra įausta Lenkijoje. Viso projektavimo proceso metu bendradarbiavome su alpinizmo gamintojų įranga, o tai reiškia, kad Tiguar juosta išlaiko aukščiausius pakabos saugos standartus.

 

Tiguar alfa PRO pakabos sistema parduodama jau paruoštame rinkinyje, gražioje ekologiškoje dėžutėje, kurioje yra:

 

 

- kilpa x 1

-dešinės rankos diržai x 1

-kairės rankos diržai x 1

- rankenėlės x 2

-durų inkaras x 1

-pailginimas su karabinais (954 mm) x 1

-pailginimas 1234 mm x 2

-nešiojimo krepšys x 1

 

Lengva naudoti treniruotės metu ir lengva surinkti: 

 

 tiguar alfa PRO sveria tik 1,2 kg, o surinkimas užtrunka tik šiek tiek laiko. Rinkinį patogu transportuoti, galite laikyti maišelyje. Tai leidžia treniruotis sporto salėje, lauke, namuose, keliaujant – kur tik įmanoma stabiliai pakabinti rinkinį. Lengvai reguliuojamas: karabino kilpos konstrukcija leidžia reguliuoti lygio skirtumą rankenos treniruotės metu. Taip pat suteikėme galimybę lengvai reguliuoti rankas iki 1,12 m.

 

Panaudojimo galimybės:

 

- kūno svorio treniruotės

- funkcinės treniruotės

- tempimo ir stiprinimo pratimai

- oro joga (galimybė pakabinti tiguarinį oro hamaką)

- oro gimnastika (galimybė pakabinti tiguaro oro lanką ir tiguaro oro šilką)

 

Sąvybės:

 

- universalumas - atvira, modulinė pakabos sistema

- patikimumas - tiguar alfa PRO rinkinio komponentai pagaminti iš patvarių, aukštos kokybės medžiagų, pvz., titano siūlai, PVC arba orlaiviui pritaikytas aliuminis

- siūlomi jau paruoštame komplekte

- Pagaminta Lenkijoje

- transportavimo patogumas

- lengva surinkti

- intuityvus reguliavimas

- Aukštos kokybės ir kainos santykis

- išskirtinai platus pratimų pasirinkimas (net ir pakabinamoms sistemoms) - sistema suprojektuota taip, kad sugadinus tam tikrą komplekto elementą būtų galima pakeisti

- dviejų tipų prailginimai - vienas su karabinu ir pora stropų pavidalo - siūlo galimybę tiguar alfa PRO montuoti ant bet kokio paviršiaus sijos, vamzdžio ar laikiklio pavidalu.

 

Techninis aprašymas:

 

- bendri matmenys: ilgis: reguliuojamas tarp 140-190 cm; plotis: 45 cm; gylis: 6 cm

- svoris: 1,2 kg

- keliamoji galia: 200 kg 

- spalvos: grafitas/juoda

- Pagaminta Lenkijoje

- patvari išbandyta poliamido diržų sistema, kurios storis 1,5 mm ir plotis 36 mm ir stiprumas 17 kN

Karabinas: - medžiaga: orlaivių klasės aliuminis - atlaiko 1,1 kN (apie 1200 kg) apkrovą - saugos koeficientas yra 6:1 Gaminys atitinka reikalavimus: PN-EN-ISO 20957-1, PN-EN-ISO 20957-2, PN-EN-ISO 20957-4

 

 

Gamintojas

TIGUAR

Product code TI-ALPRO
Kategorija Funkciniai diržai

Panašios prekės

Menu
TOP