99.99 129.00
Sutaupote 29.01 -22 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Pristatymas
6-7 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Funkcinis treniruoklis TIGUAR Alfa One sukurtas ir pagamintas Lenkijoje. Tai yra aukščiausios kokybės įranga tiek komerciniam naudojimui, tiek reikliems namų vartotojams. Jis buvo sukurtas profesionalioms ir patvarioms pakabos treniruotėmis už protingą kainą.

 

Revoliucinis sprendimas kūno svorio pratimams, atliekamiems naudojant specialiai sukonstruotus diržus yra nepakeičiama treniruočių dalis tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Tai  kiekvieno sporto klubo, treniruoklių salės ar treniruočių studijos dalis. Štai kodėl tiguar alfa ONE garantuojamas komerciniam naudojimui yra vienas iš nedaugelio modelių rinkoje, kurie tinka treniruotėms klubuose ir sporto salėse.

 

Aukščiausios kokybės komponentai, užtikrinantys kokybę ir saugumą

 

Patikima įranga turi būti gaminama iš aukščiausios kokybės medžiagų. Štai kodėl Tiguar alfa ONE dirželiai nėra pagaminti naudojant pigius masinės gamybos komponentus. Kiekviena dalis sukurta Lenkijoje. Karabinas yra pagamintas iš orlaivių klasės aliuminio, patvariausio aliuminio rinkoje. Jėga, reikalinga karabinui sulaužyti mūsų dirželiuose, prilygsta 1200 kg svoriui. Poliamidiniai dirželiai, austi išskirtinai mums Lenkijoje, garantuoja ilgametį patikimumą bei atsparumą dilimui; o siuvimas titano siūlais užtikrina, kad jie būtų apsaugoti nuo plyšimo.

 

Treniruotės su pakabos diržais suteikia begalines galimybes įvairaus lygio žmonėms, todėl šios įrangos populiarumas visame pasaulyje kasmet auga. Profesionalūs sportininkai naudoja pakabos sistemą, kad efektyviai pagerintų jų jėgą ir fizinę formą,  žmonės, kurie tik pradeda sportuoti, vertina diržus dėl naudojimo paprastumo ir siūlomų pratimų gausos. Kad būtų užtikrintas pratybų komfortas kiekvienam žmogui, Tiguar alfa dirželiai turi neslystančias, drėgmę sugeriančias guminės sustiprintos konstrukcijos rankenėles. Kad pradedantiesiems būtų lengviau naudotis, ant dirželių rankenų pridėjome silikonines kryptines žymes. Ant dirželių taip pat yra du lygio žymėjimai, kad būtų lengviau reguliuoti ilgį konkretiems pratimams.

 

Tiguar alfa ONE pakabos sistema parduodama jau paruoštame rinkinyje ekologiškoje dėžutėje, kurioje yra:

- Tiguar alfa ONE pakabos dirželiai x 1

- prailginimo dirželis su karabinu (954 mm) x 1

- krepšys x 1

 

Lengva naudoti treniruotės metu ir lengva surinkti: Tiguar alfa ONE sveria tik 0,7 kg ir yra labai lengvai surenkamas. Rinkinį patogu transportuoti, galite laikyti maišelyje. Tai leidžia treniruotis sporto salėje, lauke, namuose, keliaujant – visur, kur tik įmanoma stabiliai pakabinti treniruoklį.

Lengvai reguliuojamas: karabino kilpos konstrukcija leidžia reguliuoti rankenos lygių skirtumą treniruotės metu. Taip pat suteikėme galimybę lengvai reguliuoti rankų diržus iki 1,08 metro.

 

Skirti naudojimui:

 

- kūno svorio treniruotės

- funkcinės treniruotės

- tempimo ir stiprinimo pratimai

 

Sąvybės:

 

- universalumas - tinka bet kokio lygio žmonėms

- kokybė, leidžianti naudoti komerciniais tikslais 

- tiguar alfa PRO rinkinio komponentai yra pagaminti iš patvarių, aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip titano siūlai, PVC arba orlaiviams tinkamas aliuminis

- parduodamas kaip paruoštas komplektas

- pagamintas Lenkijoje

- transportavimo patogumas

- paprasta surinkti

- intuityvaus reguliavimo galimybė

- geras kainos ir kokybės santykis

 

Techninis aprašymas:

 

- bendri matmenys - ilgis: reguliuojamas tarp 125-170 cm; plotis: 45 cm; gylis: 6 cm

- svoris: 0,7 kg

-keliamoji galia: 200 kg (maksimalus žmogaus, galinčio saugiai naudoti tiguar alfa ONE, svoris; sauga Taikytas koeficientas yra 6:1)

- spalva: juoda

- Pagaminta Lenkijoje

- patvari išbandyta poliamido diržų sistema, kurios storis 1,5 mm ir plotis 36 mm ir stiprumas 17 kN (T/Pa/36/1,5)

Karabinas: - medžiaga: orlaivių klasės aliuminis - atlaiko 1,1 kN (apie 1200 kg) apkrovą - saugos koeficientas yra 6:1 Gaminys atitinka reikalavimus: PN-EN-ISO 20957-1, PN-EN-ISO 20957-2, PN-EN-ISO 20957-4

 

 

Gamintojas

TIGUAR

Product code TI-ALONE
Kategorija Funkciniai diržai

Panašios prekės

Menu
TOP