Nuo 18.99
sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Ieškote tobulo mankštos kilimėlio savo treniruotėms? Jei mėgstate mankštintis, užsiimti joga ar tiesiog ieškote patogios vietos išsitiesti, šis kilimėlis suteikia geriausią atramą.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
1 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Ieškote tobulo mankštos kilimėlio savo treniruotėms? Jei mėgstate mankštintis, užsiimti joga ar tiesiog ieškote patogios vietos išsitiesti, šis kilimėlis suteikia geriausią atramą.

 

Treniruočių kilimėlio Tuntur NBR privalumai
✓ Optimali kūno atrama dėl 180 cm ilgio
✓ Idealus 15 mm storis patogioms treniruotėms
✓ Higienos mokymas namuose ir sporto salėje
✓ Išvengia skausmingų spaudimo taškų ir diskomforto
✓ Yra patogus nešiojimo krepšys ir nemokama Tuntur treniruočių programėlė

 

Optimalus kūno palaikymas treniruotės metu
Dėl itin didelio 180 cm dizaino jums nebereikia jaudintis dėl kietų grindų, nes visas kūnas patogiai atsiremia į kilimėlį. Šis mankštos kilimėlis suteikia daug erdvės judėti, patogus sprendimas mažesnių kilimėlių diskomfortui, kai kojos liečia šaltas grindis.

 

Apsaugo nuo skausmingų spaudimo taškų ir diskomforto
Nesvarbu, ar atliekate jogą, meditaciją ar kitus pratimus, 15 mm papildomas storis suteikia minkštesnį paviršių, kuris padeda greičiau atsipalaiduoti. Tai ypač naudinga naudojant namuose ar sporto salėje, kur kietos grindys dažnai gali sukelti diskomfortą.

 

Higiena prieš, per ir po treniruotės
Nebereikia jaudintis dėl dalinimosi kilimėliais sporto salėje. Su savo treniruočių kilimėliu visada turėsite švarią treniruočių aplinką. Norint palaikyti higienišką treniruočių aplinką, pakanka greito valymo su plovikliu.

 

Matomos prakaito dėmės yra praeitis
Fitneso kilimėlis pagamintas iš 100% NBR medžiagos, patvarios medžiagos, kuri yra atspari dilimui, ypač minkšta, izoliuojanti, sugerianti garsą ir atspari prakaitui, kvapams ir bakterijoms. Taigi jums niekada nereikės jaudintis dėl matomų prakaito dėmių!

 

Pasirinkite iš 9 madingų spalvų
Fitneso kilimėlis yra 9 spalvų, išsirinkite labiausiai patinkančią: rožinio aukso, pilką, mėtų, šviesiai mėlyną, karinę žalią, karinę mėlyną, rožinę, mėlyną ir juodą. Nešiojimo dėklas leidžia lengvai nešti ir laikyti kilimėlį.

 

Rinkinys

1x NBR treniruočių kilimėlis
1x nešiojimo krepšys
1x nešiojimo dirželis

 

Įtraukta nemokama Tuntur mokymo programa
Ieškote pagalbos, įkvėpimo ar motyvacijos treniruotėms? „Tunturi Training“ galite rasti tūkstančius animuotų treniruočių, instrukcijų ir mokomųjų vaizdo įrašų. Jie padeda išnaudoti visas savo ir Tuntur produktų galimybes.

Galite treniruotis vienas ir susikurti savo treniruočių planą, taip pat dalyvauti grupiniuose užsiėmimuose ir naudotis bendruomene. Pratimai reguliariai atnaujinami, kad programėlėje visada rastumėte naujų iššūkių ir įkvėpimo. Ir grožis yra tas: Tuntur programa yra 100% nemokama! ir galima atsisiųsti iš App Store ir Play Store!

Ženkite pirmąjį žingsnį patogesnės ir efektyvesnės treniruotės link. Atraskite Tuntur NBR treniruočių kilimėlio patogumą.

 

Apie Tunturą
Kiekvieną dieną jauskitės geriau. Toks yra Tunturo šūkis. Mūsų kilmė – Suomija, kur du broliai 1922 metais įkūrė dviračių parduotuvę. Dabar, praėjus daugiau nei 100 metų, mes esame Nyderlandų įmonė ir pasaulinis prekės ženklas. Mes palaikome jus jūsų kelionėje į sveiką ir sveiką kūną, subalansuotą protą ir laimingą gyvenimą. Tai darome naudodami daugybę kardio ir jėgos treniruočių įrangos, priedų ir palaikymo programėlių. Tai nuolat plečiamas ir tobulinamas asortimentas su kokybiškais gaminiais ir puikiomis garantijomis. Nerandate kelio ar turite klausimų? Mūsų aptarnavimo komanda pasiruošusi jums padėti.

Mes tikime, kad kiekvienas, įskaitant vaikus, turi teisę mėgautis gera ir sveika mankšta. Štai kodėl mes skiriame tam tikrą sumą nuo kiekvieno jūsų pirkinio Fitkids fondui. Kartu užtikriname, kad vaikai su negalia sportuotų.

 

Techninės specifikacijos
• Matmenys: P 180 x P 60 x A 1,5 cm
• Svoris: 1,2 kg
• Medžiaga: NBR
• Prekės kodas: 14TUSFU328
• EAN: 8717842035610

Gamintojas

TUNTURI

Product code 14TUSFU328
Storis 15 mm
Ilgis 180 cm

Panašios prekės

Menu
TOP