649.00 872.00
Sutaupote 223.00 -25 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Profesionalus dvipusis stovas, skirtas laikyti 10 nuolatinės apkrovos štangos sporto salėse ir fitneso klubuose.
Pristatymas
6-7 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Profesionalus stovas TIGUAR PU 10 vnt

Sukurtas intensyviam naudojimui ir pagamintas iš aukštos kokybės plieno, štangos laikiklis yra nepamainomas prietaisas, kuris tarnauja tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems sportininkams, leidžiantis efektyviai treniruotis jėgos treniruotėmis patogiomis ir saugiomis sąlygomis.

 

Pagrindinė įranga kiekvienai sporto salei

Tiguar PU štangos stovas yra vienas pagrindinių bet kurios sporto salės, fitneso klubo ar asmeninės treniruočių studijos bazinės įrangos elementų. Tai užima mažai vietos ir leidžia sutvarkyti fiksuotą juostą, o tai daro didelę įtaką kambario organizavimui ir tvarkai. Sukurta taip, kad įrankius būtų lengva, saugu ir intuityvu laikyti ir laikyti. Dėl to štangos visada yra ranka pasiekiamos, o tai leidžia sklandžiai ir efektyviai pereiti tarp kitų pratimų, kuriuose naudojame laisvuosius svorius.

 

Aukščiausia darbų kokybė

Tiguar baro stovas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios užtikrina visišką naudojimo patogumą ir maksimalų saugumą. Pastorintos konstrukcijos sienelės padidina jos patvarumą, o papildomos bangos pagrindo apačioje padidina laikiklio sukibimą su įvairių tipų paviršiais. Papildomo stabilumo suteikia masyvus spindulys trikojo apačioje. Dėl tokios konstrukcijos pagrindas yra universalus sprendimas, kuris gali būti naudojamas daugelyje vietų, nepriklausomai nuo dangčio, ant kurio jis dedamas, tipo.

 

Sprendime naudojami 3 mm storio plieniniai profiliai ir juodo cinko 10,9 varžtai, kurie yra atsparūs korozijai ir užtikrina konstrukcijos jungties ilgaamžiškumą net esant maksimaliai apkrovai.

Gaminys padengtas milteliniais dažais, kurie užtikrina patvarią ir estetišką apdailą, o tirpalo neutralios spalvos ir modernus dizainas puikiai įsilieja į bet kurios sporto salės ir fitneso klubo atmosferą. Prekei suteikiama 5 metų garantija.

 

TAIKYMAS

Sandėliavimas ir saugojimas
Sporto salės ir sporto klubo erdvės sutvarkymas
Tvarkos palaikymas treniruočių salėje


STIPRIOS

Tvirta, stabili konstrukcija
Padidėjęs sukibimas su pagrindu
Kompaktiškas/užima mažai vietos
Galima statyti tiesiai prie sienos
Vizualiai suderinamas su dauguma kitų produktų
Patrauklus dizainas
Ilgas garantinis laikotarpis

 

SVARBI INFORMACIJA

Ilgis: 87,2 cm
Gylis: 66,4 cm
Aukštis: 166,1 cm
Svoris: 55 kg
Spalva: matinė juoda (kitos spalvos pagal užsakymą)
Priedai neapima
Pagaminta Lenkijoje

Gamintojas

TIGUAR

Panašios prekės

Menu
TOP