249.00 329.00
Sutaupote 80.00 -24 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Pristatymas
17-18 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Ieškote tobulo dviračio pradedantiesiems? Tuomet Tunturi Cardio Fit S20 Sprinter Bike yra kaip tik tai, ko jums reikia! Šis dviratis su reguliuojamomis vairo rankenomis, ergonomiška sėdyne ir integruotais širdies ritmo jutikliais užtikrina patogią ir efektyvią treniruotę. Bluetooth funkcija leidžia dviratį prijungti prie Zwift ir Tunturi Routes, o tvirtas trikampis rėmas garantuoja maksimalų 100 kg vartotojo svorį.

Tunturi Cardio Fit S20 Sprinter Bike privalumai
✓ Reguliuokite vairą ir sėdynę tiksliai pagal savo pageidavimus
✓ Tvirtas rėmas, atlaikantis iki 100 kg vartotojo svorį
✓ Išmatuokite širdies ritmą su širdies ritmo jutikliais vairo srityje
✓ Dėl baterijomis maitinamo monitoriaus nereikalingas elektros lizdas
✓ Prisijunkite prie „Zwift“ ir „Tunturi Routes“ per „Bluetooth“.

Reguliuojamas vertikaliai ir horizontaliai
S20 Sprinter Bike siūlo pritaikytą treniruotę su 7 padėtyse reguliuojama ergonomiška sėdyne ir 5 padėčių vairu. Vairas reguliuojamas ne tik vertikaliai, bet ir horizontaliai, todėl galima pasirinkti idealią rankų padėtį. 

Stiprus ir sklandus važiavimas
Smagratis užtikrina sklandų judėjimą ir realų pasipriešinimą treniruotės metu. Dėl akumuliatoriaus maitinamo monitoriaus galite išlaisvinti visą energiją ir energingai prakaituoti. Plieninis trikampis rėmas užtikrina stabilumą iki 100 kg sveriantiems naudotojams, todėl dviratis tinkamas ūgiui iki 190 cm.

Nustatykite savo pasipriešinimą
Sukdami pasipriešinimo rankenėlę galite rankiniu būdu reguliuoti pasipriešinimą ir reguliuoti treniruotės intensyvumą pagal savo tempą ir poreikius. Naudodami S20 pasieksite maksimalų iki 250 vatų atsparumą. Dviratis turi avarinį stabdymą, kuris leidžia įrenginiui nedelsiant sustabdyti dviratį.


Skaidrus monitorius su planšetinio kompiuterio laikikliu
Aiškus ekranas leidžia sekti visus svarbius treniruočių duomenis, tokius kaip laikas, greitis, atstumas ir širdies ritmas. Taip pat galite akimirksniu perskaityti suvartotų kalorijų skaičių ir pamatyti akumuliatoriaus procentą. Patogus planšetinio kompiuterio laikiklis leidžia žiūrėti mėgstamus serialus treniruojantis.

Reguliuojami ir keičiami pedalai
Reguliuojamų dirželių dėka galėsite patogiai jaustis ir saugiai treniruotis su bet kokio dydžio batais. Pavyzdžiui, galite pakeisti savo plento dviračio pedalus. Be to, šis dviratis turi papildomų patogių funkcijų, tokių kaip transportavimo ratai, kad būtų lengva judėti, ir patogus vandens butelio laikiklis.

Lengvai pritvirtinkite dviratį 4 žingsniais
1. Užfiksuokite ergonomišką sėdynę, kad sėdėtumėte patogiai
2. Pritvirtinkite stabilizatorius (kojeles), kad rėmas būtų tvirtas ir stabilus
3. Daugialaikę rankeną nustatykite į norimą vertikalią ir horizontalią padėtį, kad išlaikytumėte idealią laikyseną
4. Pritvirtinkite pilno ir paruošto naudoti S20 Sprinter Bike pedalus

Mėgaukitės gamtos ir lauko vaizdais naudodami nemokamą Tunturi Routes programėlę
Kopti į Alpe d'Huez dviračiu? Slysti ant slidžių per Alpių sniegą? Naudojant Tunturi Routes, treniruotės išlieka įdomios ir sudėtingos. Nemokama programėlės versija visada suteikia prieigą prie penkiolikos vaizdo maršrutų. Naudodami aukščiausios kokybės Tunturi Routes versiją galite rinktis iš šimtų tūkstančių kilometrų maršrutų visame pasaulyje ir šimtų mokymo vaizdo įrašų. Jūsų treniruotės bus tikra vizualinė patirtis!

Jūsų Tunturi treniruoklio pasipriešinimas automatiškai sinchronizuojasi su vaizdo įrašo aukščio skirtumais, kad patirtis taptų dar tikroviškesnė. Ar norite nuolat tobulėti, ar norėtumėte turėti ką nors sudėtingesnio? Naudodami programėlę galite lengvai reguliuoti maršruto intensyvumą. Pradėkite treniruotis ir peržengkite savo ribas naudodami Tunturi Routes.

Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Play Store“ ir lengvai prisijungti prie „Tunturi“ treniruoklio.

Suderinamas su Zwift
Šis Tunturi treniruoklis yra suderinamas su Zwift. Tai reiškia, kad vaizdo įrašo greitis prisitaiko prie tempo, kuriuo treniruojatės. Jūsų treniruočių parametrai taip pat bendrinami realiu laiku su Zwift, todėl galite gerai matyti savo pažangą.


Specifikacija
• Matmenys: P 117 x P 53 x A 121 cm
• Svoris: 25 kg
• Spalva: juoda, žalia
• Ekranas: LCD 80 x 40 mm
• Smagračio masė: 11 kg
• Maksimalus vartotojo svoris: 100 kg
• Baterijos: 2 x AAA (pridedamos)
• Bluetooth
• Transportavimo ratai
• Butelio laikiklis
• Išmaniojo telefono/planšetės laikiklis
• Integruoti širdies ritmo jutikliai
• Suderinamas su Tunturi Routes ir Zwift
• SKU: 23TCFS2000
• EAN: 8717842036648

Gamintojas

TUNTURI

Product code 23TCFS2000
Maksimalus vartotojo svoris 100 kg
Smagračio svoris 11 kg
Stabdymas Stabdžiu trinkelės

Panašios prekės

Menu
TOP