36.99 59.00
Sutaupote 22.01 -37 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 257 vnt.
„Sportbay Wobble Board“ idealiai tinka treniruotėms su mažyliais ir vaikais. Tinka ir suaugusiems.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

„Sportbay Wobble & Balance Board“ sukurta siekiant pagerinti ikimokyklinio amžiaus vaikų pusiausvyros sistemą ir kūno padėtį. Pagerina vaikų pusiausvyrą, kai jie stovi ant banglenčių lentos su nuolat besikeičiančiu svorio centru. Tokiu būdu treniruojantis ar žaidžiant su vobliu palaikomi gerai laikysenai ir pusiausvyros pojūčiui svarbūs raumenys. Tai daugiafunkcis žaislas, kurį galima naudoti kaip sūpynes, tiltelį, trobelę, laiptelį, gultą, tunelį ir kt., lavinančią vaikų vaizduotę.

 

Sportbay Wobble yra medinė lenta, tinkanti ir suaugusiems. Norint pasportuoti, patempti nugarą (kaip pagalbinė priemonė sėdėjimui) jogoje, lavinti pusiausvyrą ar tiesiog pramogai. Ant medinės lentos, tinkamos tiek namuose, tiek sporto salėje, galima atlikti įvairiausius pratimus.
 

Lenta pagaminta iš aukštos kokybės natūralaus medžio ir padengta aplinkai nekenksmingu laku. Mediena turi unikalią spalvą, tekstūrą, grūdėtumą ir mineralinį raštą viduje, todėl kiekvienai lentai suteikiama savita išvaizda. Išorė padengta minkšta medžiaga, kuri užtikrina optimalų sukibimą su įvairiais paviršiais, tokiais kaip kilimas, laminatas, mediena ir kt. Voblelis yra puikus mokomasis žaislas kaip dovana vaikams nuo 18 mėn.

 

Techninis aprašymas:

 

Išmatavimai: ~83 x 18 x 30 cm

Svoris: ~2kg

Maksimalus naudotojo svoris: 150kg

 

 

Gamintojas

SPORTBAY

Panašios prekės

Menu
TOP