42.99 79.90
Sutaupote 36.91 -46 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 286 vnt.
Pagerinkite savo pusiausvyrą, koordinaciją ir pagrindinį stabilumą smagios treniruotės metu su šia balanso lenta
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Balansinė lenta Sportbay® Challenge prideda nestabilumo, todėl treniruotė tampa daug sudėtingesnė. Lenta yra skirta tobulinti įgūdžius, reikalingus riedlenčių, snieglenčių, vandenlenčių, banglenčių, ledo ritulio, golfo, jogos, fitneso ir kitoms treniruotėms.
Lenta pagaminta iš natūralios medienos ir padengtas specialiu neslystančiu paviršiumi. Volelis pagamintas iš PVC, kurio išorė yra minkšta. Dėl to jis puikiai veikia ant įvairių paviršių, tokių kaip mediena, kilimas, kamštiena, betonas ir kt. Didžiausia svorio apkrova yra 150 kg.

Pakuotėje yra 4 atskirai nuimami kamščiai, unikalūs balansinių treniruoklių rinkoje. Galite lengvai pritvirtinti arba nuimti kamščius, kad perjungtumėte 3 skirtingus lygius.

Treniruotės su Balansinė lenta Sportbay® Challenge yra ne tik efektyvios, bet ir labai smagios. Funkcionalus dizainas, skirtas treniruotis bet kur. Pagerinkite savo pusiausvyrą, koordinaciją ir pagrindinį stabilumą treniruotės metu su balanso lenta. PVC volelis taip pat gali būti naudojamas masažui.


Privalumai:


- Labai sudėtingas ir įdomus treniruočių rinkinys
- Aukštos kokybės medžiagos ilgaamžiškumui
- Tobulinti riedlenčių, snieglenčių, vandenlenčių, banglenčių, ledo ritulio, golfo, jogos, kūno rengybos ir kitų treniruočių įgūdžius.

 

Techninis aprašymas:

 

Išmatavimai: 73 x 18 x 28cm

Svoris: ~4,5kg

Maksimali apkrova: 150kg

Gamintojas

SPORTBAY

Panašios prekės

Menu
TOP