178.49 189.00
Sutaupote 10.51 -5 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 5 vnt.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Švediška sienelė SPORTBAY - daugiafunkcė, itin patvari ir tinkama įvairaus amžiaus žmonėms. Sienelės pasiteisins kaip treniruokliai tiek sporto salėse, tiek privačiuose namuose. Šiomis paprastomis medinėmis konstrukcijomis galima apšilti arba treniruoti visą kūną. Reguliariai naudodamiesi šiais prietaisais sustiprinsime rankų, kojų ir nugaros raumenis bei pagerinsime sąnarių paslankumą ir taisyklingą laikyseną. Tai suaugusiems ir vaikams skirta įranga, leidžianti atlikti įvairius pratimus tobulėti.

 

Saugūs reabilitacijos prietaisai

 

Kaip gimnastikos sienelių gamintojas pasirūpinome atitinkamu siūlomos reabilitacinės įrangos patvarumu. Jų šonai pagaminti iš pušies medienos, kuri garantuoja atsparumą didelėms apkrovoms, kurios dėka ant strypų gali mankštintis ne tik vaikai, bet ir suaugusieji, sveriantys iki 200 kg.  Pagamintos iš labai patvarių medžiagų, kurių dėka gali būti naudojami ilgus metus be jokių nusidėvėjimo žymių. Gimnastikai skirtos sieninės juostos yra kelių dydžių variantų, todėl kiekvienas ras sau tinkamiausią sprendimą. Tokie įrenginiai pasižymi dideliu funkcionalumu. Jie gali būti naudojami mokyklų sporto salėse, profesionaliuose kūno rengybos klubuose, taip pat reabilitacijos įstaigose.Tačiau patvarumas ir naudojamos medžiagos tipas nėra vieninteliai aspektai, į kuriuos turėtume atsižvelgti renkantis tinkamą mankštos produktą.

 

Kokią įrangą pasirinkti?

 

Ieškodami tobulo instrumento, vadovaukitės ir tokiais parametrais kaip jo plotis. Planuodami namų sporto salę ar įrengdami treniruočių salę, turime įvairių dydžių gaminių pasirinkimą. Galimos medinės 60 cm, 70 cm, 80 cm ir 90 cm pločio gimnastikos sienelės.  Taip pat, galima rinktis aukštį nuo 195 iki 250cm. Yra galimybė užsakyti juodos spalvos sieneles. 

 

Techninis aprašymas:

 

sienelės aukštis: 240 cm
sienelės plotis: 90 cm
sienelės storis 4,5 cm
sienelės plotis 12 cm
sienelės turi 11-14 strypų
sienelės kopėčios lakuotos
skersiniai pagaminti iš buko medienos, kurių skersmuo 35 mm, o stiprumas 200 kg
kopėčių šonai pagaminti iš pušies medienos
Į komplektą įeina jungiamosios detalės kopėčių tvirtinimui prie sienos ir instrukcijos.

 

 

Gamintojas

SPORTBAY

Menu
TOP