200.00
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 94 vnt.

Informacija

Ideali paskutinės minutės dovana bet kuria proga.

Pristatymo terminas

Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)

Ieškote universalios dovanos? Rūpinatės artimųjų sveikata? Norite paskatinti geriausią draugą sportuoti? Neturite dovanos, o gimtadienis jau šiandien vakare? Šiuo ir milijonu kitų atvejų Jums puikiai tiks mūsų parduotuvės dovanų kuponas! Išsirinkite pageidaujamą sumą, komentaruose įrašykite dovanos gavėjo vardą ir asmeninį sveikinimą (iki 300 ženklų), ir kuponą Jums atsiųsime dviejų valandų bėgyje.

Šis dovanų kuponas galioja visoms prekėms mūsų plačiame asortimente. Išsirinkus brangesnę prekę, tereikės padengti kainų skirtumą išsirinkus patogų mokėjimo būdą. Jei pageidaujate, galime dovanų kuponą atspausdinti. Dėl atspausdinto kupono atsiėmimo siuntimo ar atsiėmimo sąlygų galite teirautis klientų aptarnavimo telefonu ar parašyti mums į info@sportuok.lt.

Sąlygos:

  • Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo jo pirkimo dienos.
  • Dovanų kuponas negrąžinamas bei į pinigus nekeičiamas.
  • Dovanų kupono kodas gali būti pritaikytas tik vienam užsakymui. Jei užsakymo, už kurį atsiskaitoma pritaikius dovanų kuponą suma yra mažesnė nei dovanų kupono vertė, susidaręs skirtumas negrąžinamas.
  • Darbo dienomis nuo 08:00 iki 18:00 dovanų kuponas atsiunčiamas per dvi valandas į elektroninį paštą, kurį nurodėte pirkimo metu. Kitu laiku rekomenduojame pirmiausia susisiekti su mūsų konsultantu.

 

Gamintojas
Product code Gift_200Eur
Dovanų kupono tipas Elektroninis
Dovanų kupono vertė €200
Menu
TOP