195.00
sandėlyje
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.

Informacija

Treniruoklis skirtas balansui ir propriorecepcijai gerinti bei raumenims stiprinti. Treniruoklį galima naudoti pastačius platformą ant grindų arba apvertus, siekiant pasunkinti balanso pratimus.

Pristatymo terminas

Pristatymas
2-3 darbo diena (-os)

Garantija

Garantinis laikotarpis
1 metų

 BOSU® Pro balanso treniruoklis naudojamas įvairiems pratimams: remiantis viena arba abiem pėdomis, atliekant pilvo preso ar nugaros raumenų stiprinimo pratimus, atsispaudimus ir kitus pusiausvyros lavinimo pratimus.Treniruotės esmė – pratimai atliekami ant nestabilaus paviršiaus. Nestabilumas treniruotės metu nuolatos verčia ieškoti kūno pusiausvyros ir taip lavinami gilieji raumenys. BOSU® Pro balanso treniruoklis yra ypač tvirtas ir ilgaamžis, todėl skirtas komerciniam naudojimui. Tai praktiškai "nesunaikinamas treniruoklis". BOSU® Pro balanso treniruoklį sudaro: pripučiamas pusrutulis, kieta plastmasinė 67 cm skersmens platforma ir pompa.

Kuom skiriasi BOSU® ir BOSU® Pro balansinės platformos?

Pirmasis skirtumas, kurį pamatysite tarp BOSU® ir BOSU® Pro, tai - modelio spalva. Pagrindinė versija yra šviesnės mėlynos, o Pro yra tamsesnės sidabro mėlynumo spalvos. Bazinis modelis turi juodą bazę su šešiomis guminėmis kojelėmis, kad apsaugotų nuo slydimo grindimis. PRO versijos pilka bazė yra lygi,  pagaminta iš neslidžios medžiagos, nedarančios žalos grindų dangai. BOSU® Pro platforma yra 67 cm skersmens. Abi versijos išlaiko iki 150kg svorį. BOSU® Pro modelio pūslė pagaminta iš storesnės gumos, tai sudaro didžiąją dalį skirtumo tarp modeliu: BOSU® sveria 6,8 kg, BOSU® Pro 7,8 kg.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad BOSU® Pro balanso treniruoklis:


- Palaiko ir lavina sensorines grįžtamojo ryšio sistemas;
- erina laikyseną ir funkcinius judesius;
- Gerina koordinacijos, balanso ir neuroraumenų funkciją;
- Padeda pašalina neuroraumenų disbalansą ir pagerina gyvenimo kokybę;
- Kuria naują kūno pažinimo, kūno pozicionavimo, grakščios laikysenos ir pasitikėjimo savimi pojūtį.

 

 

brand
BOSU
Gamintojas BOSU
Išmatavimai (Ilgis x Plotis x Aukštis) 67 x 24
Kategorija Pusiausvyros platformos
Maksimalus vartotojo svoris 150

Panašios prekės

Menu
TOP