199.00
sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 3 vnt.
Treniruoklis skirtas balansui ir propriorecepcijai gerinti bei raumenims stiprinti. Treniruoklį galima naudoti pastačius platformą ant grindų arba apvertus, siekiant pasunkinti balanso pratimus.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
1 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

 BOSU® Pro balanso treniruoklis naudojamas įvairiems pratimams: remiantis viena arba abiem pėdomis, atliekant pilvo preso ar nugaros raumenų stiprinimo pratimus, atsispaudimus ir kitus pusiausvyros lavinimo pratimus.Treniruotės esmė – pratimai atliekami ant nestabilaus paviršiaus. Nestabilumas treniruotės metu nuolatos verčia ieškoti kūno pusiausvyros ir taip lavinami gilieji raumenys. BOSU® Pro balanso treniruoklis yra ypač tvirtas ir ilgaamžis, todėl skirtas komerciniam naudojimui. Tai praktiškai "nesunaikinamas treniruoklis". BOSU® Pro balanso treniruoklį sudaro: pripučiamas pusrutulis, kieta plastmasinė 67 cm skersmens platforma ir pompa.

Kuom skiriasi BOSU® ir BOSU® Pro balansinės platformos?

Pirmasis skirtumas, kurį pamatysite tarp BOSU® ir BOSU® Pro, tai - modelio spalva. Pagrindinė versija yra šviesnės mėlynos, o Pro yra tamsesnės sidabro mėlynumo spalvos. Bazinis modelis turi juodą bazę su šešiomis guminėmis kojelėmis, kad apsaugotų nuo slydimo grindimis. PRO versijos pilka bazė yra lygi,  pagaminta iš neslidžios medžiagos, nedarančios žalos grindų dangai. BOSU® Pro platforma yra 67 cm skersmens. Abi versijos išlaiko iki 150kg svorį. BOSU® Pro modelio pūslė pagaminta iš storesnės gumos, tai sudaro didžiąją dalį skirtumo tarp modeliu: BOSU® sveria 6,8 kg, BOSU® Pro 7,8 kg.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad BOSU® Pro balanso treniruoklis:


- Palaiko ir lavina sensorines grįžtamojo ryšio sistemas; 
- erina laikyseną ir funkcinius judesius; 
- Gerina koordinacijos, balanso ir neuroraumenų funkciją; 
- Padeda pašalina neuroraumenų disbalansą ir pagerina gyvenimo kokybę; 
- Kuria naują kūno pažinimo, kūno pozicionavimo, grakščios laikysenos ir pasitikėjimo savimi pojūtį.

 

 

Gamintojas

BOSU

Product code SV5500
Išmatavimai 67 x 24 cm
Maksimalus vartotojo svoris 150 kg
Kategorija Pusiausvyros platformos

Panašios prekės

Menu
TOP