2,699.00 3,590.00
Sutaupote 891.00 -24 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 1 vnt.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

 Gymstick PRO 10.0 yra didelio našumo ir stilingas bėgimo takelis, užtikrinantis efektyvumą ir sklandų bėgimo treniruočių pojūtį. Prietaisas tinkamas naudoti įvairaus lygio žmonėms tiek namuose, tiek viešoje sporto salėje. Sukurtas aktyviam naudojimui, prietaisas pagamintas atsižvelgiant į ilgaamžiškumą, efektyvumą ir malonią vartotojo patirtį. Tvirtas rėmas, didelis LED ekranas ir išsamios treniruočių programos garantuoja universalų ir kokybišką bėgimo takelį, kuris yra patvarus ir saugus.

Bėgimo takelio pulte galite lengvai atlikti visus reikiamus reguliavimus vienu mygtuko paspaudimu. Spartųjų klavišų pagalba galima greitai reguliuoti bėgimo greitį ir pasvirimo kampą, kad jis atitiktų jūsų treniruotę. Iš didelio ir aiškaus LED ekrano galėsite patogiai sekti vykstančią treniruočių programą, taip pat visą reikiamą informaciją, susijusią su treniruote, pavyzdžiui, laiką, atstumą, greitį, pakreipimo kampą, suvartojimą ir širdies ritmą. Įrenginyje yra 36 iš anksto nustatytos programos, taip pat 3 vartotojo programos, HRC tikslinio širdies ritmo režimas ir riebalų procento matavimo režimas. Išsamios funkcijos ir treniruočių programos leidžia reguliuoti bėgimo režimą pagal vartotoją.

„Gymstick PRO 10.0“ bėgimo takelį varo galingas ir patikimas 5,0 AG didžiausios galios kintamosios srovės variklis, kuris pasiekia 3,0 arklio galių, kad būtų nuolatinė galia. Važiavimo greitį galima reguliuoti iki maksimalaus 22 km/h greičio. Kilimėlio pasvirimo kampas reguliuojamas nuo 0 % ant lygaus važiavimo paviršiaus iki 15 % įkalnėje dėl tylaus ir stabilaus priekyje esančio pasvirimo variklio. Greitį ir pasvirimo kampą galima reguliuoti rankiniu būdu iš konsolės arba pakeitimai atliekami automatiškai pagal treniruočių programas, todėl bėgimas jaučiasi tikras.

Prietaiso korpusas pagamintas taip, kad būtų patvarus ir tvirtas, todėl jį saugu naudoti net ir maksimaliu greičiu. Kilimėlio aukštos kokybės ir specialiai amortizuojantis bėgimo takelis sumažina poveikį sąnariams, todėl bėgimas tampa patogesnis ir saugesnis. Pasvirimo kampo reguliavimas veikia sklandžiai ir tyliai, todėl treniruotės vyksta sklandžiai. Šiuolaikinė elegantiška apdaila džiugina akį ir tinka bet kuriai sporto salei.

PRO 10.0 matuoja jūsų širdies ritmą iš įmontuotų jutiklių ant rankenų arba su pasirenkamu 5 kHz širdies ritmo monitoriumi. Prietaisas taip pat yra suderinamas su Polar, todėl tiksliausią širdies ritmo matavimo rezultatą galite gauti naudodami Polar H9 arba H10 širdies ritmo jutiklius.

Technine informacija

 1. 3,0 AG kintamosios srovės variklis (didžiausia galia 5,0 AG)
 2. Bėgimo greitis 1 - 22 km/val
 3. Pasvirimo kampas 0–15 %
 4. Bėgimo takelio dydis 156 x 58 cm
 5. Naudojami matmenys 202 x 92 x 160 cm
 6. Prietaiso svoris 195,5 kg
 7. Maks. vartotojo svoris 150 kg
 8. Didelis LED ekranas
 9. 36 iš anksto nustatytos pratimų programos
 10. 1 rankinė programa ir 3 vartotojo programos
 11. H.R.C. tikslinio širdies ritmo režimas
 12. Matuoklio funkcijos: laikas, atstumas, greitis, pulsas, posvyris, kalorijos ir riebalų procentas
 13. Širdies ritmo matavimas naudojant 5 kHz širdies ritmo diržą (nepridedamas)
 14. Suderinamas su Polar
 15. Bėgimo greičio ir nuolydžio spartieji klavišai
 16. Telefono/planšetės laikiklis
 17. Labai tvirtas rėmas ir ypatinga amortizacija
 18. Perdavimo žiedai priekyje (rėmo negalima sulankstyti)
 19. Reguliuojamos atraminės kojelės gale
 20. Apsauginis lynas ir avarinis stabdys
 21. Širdies ritmo monitoriai ant rankenų
 22. Puiki prekių saugykla
 23. Maitinimas: iš tinklo
 24. Garantija 3 metai (garantija netaikoma eksploatacinėms medžiagoms)
Gamintojas

GYMSTICK

Product code TM-PRO10.0
Maksimalus vartotojo svoris 150 kg
Treniruoklio svoris 195
Variklio galia 3 HP, max 5 HP
Polinkis 0-15 %
Reguliuojamas greitis 1-22 km/h

Panašios prekės

Menu
TOP