229.00
sandėlyje
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą
Galima užsakyti

Pristatymo terminas

Pristatymas
3-4 darbo diena (-os)

Garantija

Garantinis laikotarpis
2 metų

Sukurtas judėjimui

Geriausias nešiojamasis perkusinis masažuoklis. Lengvas, universalus ir aptakus dizainas. Tai suteikia palengvėjimą keliaujant – pašalina stresą ir įtampą, atpalaiduoja raumenų mazgus ir apsaugo nuo nuovargio. Tai daugiau nei tik masažo pistoletas, jis sukurtas tokiems nugalėtojams kaip jūs, kad padėtų daryti tai, kas jums patinka, ir dar daugiau.

Sveikata, kuri juda kartu su tavimi

„Hypervolt Go 2“ leidžia jūsų kūnui jaustis kaip naujai. Greitai sušildykite, pašalinkite stresą ir įtampą bei atpalaiduokite įtemptus raumenis, kad ir kur gyvenimas jus nuvestų. Vos kelios minutės per dieną padės jaustis sveikiau ir pasiekti savo judesių diapazoną.

Toks pat galingas, kaip ir nešiojamas

Sveriantis tik 1,5 svaro, jis puikiai telpa jūsų krepšyje ir puikiai tinka jūsų namuose. Su 3 valandų baterijos veikimo trukme vienu įkrovimu ir patentuota QuietGlide® technologija, skirta itin tyliems užsiėmimams, Hypervolt Go 2 subalansuoja galią ir nešiojamumą, kad atliktų giliai atpalaiduojantį masažą.

Dizainas

Naujasis „Hypervolt Go 2“ turi sudėtingą dizainą, kuris atrodo gerai. Jis sukurtas taip, kad tarnautų, su aukštos kokybės medžiagomis, intuityvia ergonomika ir modernia arktiškai pilka apdaila.

 

TEchninis aprašymas:

  • Svoris: 0,68 kg
  • Dydis: 17 x 18,5 x 5,1 cm
  • Baterijos veikimo laikas: 3 valandos
  • Greitis: 3 (valdymas mygtuku)
  • Variklis: didelio sukimo momento 40 W variklis be šepetėlių
  • TSA patvirtintas: TSA patvirtintas rankiniam bagažui
  • Galvos priedai: 2 (plokšti, kulka)
Gamintojas HyperIce
Menu
TOP