49.99 69.99
Sutaupote 20.00 -28 % sandėlyje
Atsiprašome, Išparduota
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Treniruokitės vienas arba su partneriu su mūsų itin dideliu treniruoklių kilimėliu Sportbay Pro Extra. Aukšta kokybė ir geriausia kaina.
Garantinis laikotarpis
lifetime
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

SPORTBAY Pro Cardio Fitness Mat yra per didelis treniruočių kilimėlis, skirtas bet kokiai treniruotei. Nuo kardio treniruočių, "pump" treniruočių, treniruočių su gervėmis, treniruočių su virvute iki šokių treniruočių, tokių kaip zumba, arba puikiai tinka naudoti po bokso maišu.

Kardio treniruoklių kilimėlio "Sportbay" ilgis 198 cm, plotis 122 cm, storis 5 mm. Pagamintas iš didelio tankio netoksiškos ir aukštos kokybės putų medžiagos, jam suteikiama gamintojo garantija nuo defektų.

 

Judėjimas ir ypatingas pojūtis.

Sportuojant ant įprasto dydžio kilimėlio (~60 cm pločio ir 170/80 cm ilgio) ir SPORTBAY Pro Cardio Fitness Mat yra didelis skirtumas. Jūsų judesių neriboja siauri kilimėlio matmenys, didelė erdvė leidžia atlikti bet kokio tipo pratimus, įtraukia kūrybiškumą ir padidina pasitenkinimą treniruočių rutina. SPORTBAY Pro Cardio Fitness Mat kilimėlis yra pakankamai platus ir ilgas, net dviem žmonėms vienu metu!

Dėl specialaus rašto kilimėlis labai gerai sukimba ir išlieka stabilus šokinėjant ant šonų, atliekant įvairius jogos ir fitneso pratimus, treniruojantis su svarmenimis ir svarmenimis.

 

APSAUGOKITE GRINDIS! SPORTBAY Pro Cardio Fitness Mat puikiai tinka ant betono ir plytelių, apsaugo medieną ir grindų pagrindą. Idealiai tinka gyvenamosiose patalpose, namų sporto salėse, rūsiuose ar garažo patalpose. Mūsų kilimėliai pagaminti iš aukščiausios kokybės netoksiškų didelio tankio putų ir natūralaus kaučiuko smūgiams, amortizacijai ir triukšmui slopinti, specialiai sukurti treniruotėms namuose. Viršutinis paviršius turi taškuotą raštą ir yra atsparus

 

Savybės:

  • Apsaugo grindų dangą nuo pažeidimų
  • Mažina triukšmo lygį
  • Lengvai valomas
  • Išmatavimai: 198 x 122 x 0,5 cm
  • Svoris: 4kg
Gamintojas

SPORTBAY

Product code extra_groot
Storis 5 mm
Ilgis 198 cm

Panašios prekės

Menu
TOP