15.99 18.30
Sutaupote 2.31 -12 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 5 vnt.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

 Jogos praktikos dėka sustiprinsite savo kūną ir protą, įgysite jėgų ir ramybės. Jei dar tik pradedate ir jūsų kūnas dar nėra pakankamai lankstus, kad galėtų atlikti įvairias pozas, padės jogos priemonės. Viena iš jų yra jogos plyta, dar vadinama bloku, kuris padės jūsų praktikai visur, kur jūsų kūnas dar nėra tinkamai išlavintas. Tačiau ne tik pradedantieji naudojasi kulkšnimis, jie yra visų lygių žmonių jogos praktikos dalis, garantuojanti 100% saugumą ir patogumą mankštintis - o gaminiai iš kamštienos taip pat yra 100% natūralus pasirinkimas.

Ar žinojote, kad nė vienas medis niekada nebuvo nukentėjęs nuo tiguar kamštienos jogos plytų gamybos? Kamštiena gaminama iš kamštinio ąžuolo žievės, kuri nuimama cikliškai, kartą per 9 metus ir atliekama laikantis griežtų standartų, laikantis medžio gyvenimo ritmo. Sąlygas diktuoja gamta! Todėl, perkant tiguar plytą, tampate natūralaus proceso, kurio metu galime naudoti jo prekes ekologiškai, dalimi.

Kamštiena yra lengvesnė ir minkštesnė už medieną, todėl kamštienos blokai„netriukšmauja“, todėl, kai jie perkeliami ar padedami ant grindų, jie neblaško jūsų ar su jumis praktikuojančių žmonių. Lengvas ir patogus kamštienos kubas taip pat yra geras pasirinkimas, kai vežate savo jogos priemones. Tai taip pat geriausias sprendimas vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems sunkesnių medinių kubelių naudojimas gali būti sudėtingas.

Gamybos procese spaudžiant kamštį, kubas „nesutrūks“ ar nesubyrės. Lygus paviršius ir lygūs, suapvalinti kraštai garantuoja patogų ir saugų naudojimą, kuriam taip pat būdingas geras sukibimas su ranka. O gražus ir patvarus mandalos raštas, kurį taip pat rasite ant mūsų tiguar jogos kilimėlių, kaskart primins, kad joga yra nuolatinis savęs tobulinimo procesas, vedantis į kūno ir proto harmoniją.

Techninis aprašymas:

 

  • Matmenys: 7,4 x 14,8 x 22,4 cm
  • Svoris: 0,68 kg
  • Medžiaga: 100% natūrali kamštiena
  • Garantinis laikotarpis: 24 mėnesiai
Gamintojas

TIGUAR

Product code TI-J0003
Kategorija Plytos

Panašios prekės

Menu
TOP