Nuo 46.99 49.99
Sutaupote 3.00 -6 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Pristatymas
1-7 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
1 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

 Dėmesio! kol kilimėlis naujas, jis yra kiek slidokas. Kuo labiau naudojamas, tuo geresnį sukibimą jis įgauna. 

 

 Ilgiausias, storiausias ir tuo pat metu minkščiausias TIGUAR kilimėlis. Maksimalus dydis, kokybė ir originalus dizainas tai viskas, ko reikia reikliausiems vartotojams. Deluxe kilimėlis puikiai tinka fitneso, tempimo ir pilateso pratimams.

  Lankydamiesi kūno rengybos klubuose pastebėjome, kad treniruoklių salėje esantys treneriai dažnai naudoja du kilimėlius vienu metu - mūsų jogos kilimėlį, kad atsigultų ant kilimėlio visu kūnu - kartu su komforto kilimėliu, kuris suteikia amortizaciją ir minkštumą mankštos metu. Iš šių pastebėjimų ir daugybės pokalbių su jumis atsirado poreikis sukurti pakankamai ilgą kilimėlį, kad būtų galima palaikyti visą kūną; pakankamai storas - treniruočių metu sugerti ir apsaugoti nuo žemės; ir tinkamai minkštas - garantuoti išskirtinį komfortą ir patogumą. Taip sukūrėme išskirtinį „Tiguar“ prabangų kilimėlį.

  Maksimalus dydis, atlikimo kokybė ir originalus reljefas - tai prabangaus kilimėlio, kurį pasiekia reikliausi vartotojai, privalumai. Dėl savo dydžio ir išskirtinio storio prabangus kilimėlis puikiai tinka akrobatiniams, tempimo ir pilateso pratimams, kurių metu turite būti apsaugotas nuo kietos žemės ir jausitės patogiai. Daugeliui pratimų, susijusių su „Pilates“ stuburo sukimu, reikia tinkamai sugerti smūgius, kad būtų išvengta mėlynių ir smulkių mechaninių sužalojimų, o tai garantuoja prabangus kilimėlis. Ploni kilimėliai nesuteikia tokios apsaugos ir komforto pilateso treniruočių metu. 180 cm ilgio kilimėlis garantuoja patogias gulėjimo pozicijas, o pėdos nepatogiai neišsikiša už kilimėlio.

 „Tiguar“ prabangus kilimėlis yra labai minkštas, tačiau jis nesideformuoja, o neslystantis paviršius su apvaliomis iškyšomis abiejose kilimėlio pusėse leis jaustis užtikrintai ir suteiks stabilumo bei saugumo treniruočių metu. Pagaminta iš aukštos kokybės EVA putų, jis yra patvarus ir atsparus dilimui net ir intensyviai naudojant.

Mūsų „Tiguar“ kilimėliai skirti fitneso klubams, todėl pasižymi dideliu patvarumu ir ilgu garantiniu laikotarpiu. Įsivaizduokite - viena kilimėlių diena treniruoklių klube, kur daugelis žmonių ja naudojasi daug valandų per dieną, yra tarsi dvi savaitės reguliarios mankštos vienam asmeniui namuose. Ieškodami sau treniruočių priedų, gerai atsižvelgti į daugelio metų aukščiausios klasės įrangos naudą.

Tinkamiausias šioms veikloms:

  • Pilatesas
  • tempimas
  • akrobatiniai pratimai
  • funkcinis mokymas
  • kūno rengybos pamokos

 

  • Išmatavimai: 180 x 60 cm
  • Storis: 1.8cm
  • Spalva: purpurinė
  • Turi skylutes (36cm tarpai), patogu sukabinti ant strypo

Gamintojas

TIGUAR

Product code Tiguar_deluxe
Storis 18 mm
Ilgis 180 cm

Panašios prekės

Menu
TOP