28.99 49.99
Sutaupote 21.00 -42 % sandėlyje
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą
Galima užsakyti

Informacija

Treniruoţė su pasipriešinimo juostomis yra labai veiksminga fitneso priemonė padedanti pasiekti svarių rezultatų namuose.

Pristatymo terminas

Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)

Garantija

Garantinis laikotarpis
2 metų

 

Dėmėsio!! rankenėlė, esanti nuotraukoje, į komplektaciją neįeina!!!

 Elastinių pasipriešinimo juostų rinkinį sudaro:

 

Treniruoţė su pasipriešinimo juostomis yra labai veiksminga fitneso priemonė padedanti pasiekti rezultatų namuose. Šios elastinės juostos yra unikalių spalvų kurios parodo diržų tamprumo laipsnį.Tai leidžia jums atlikti daugiau nei šimtą pratimų taip treniruojant visas raumenų grupes. Galite susikurti įvairaus intensyvumo naują treniruotę kasdien,- greitą raumenų treniruotę ar ramią, viskas yra įmanoma. Patenkinti pirkėjai praneša apie žymų raumenų patobulėjimą per kelias savaites, taip pat kaip ir apie padidejusią energiją, pagerėjusią sveikatą bei ištvermės ir pasitikėjimo savimi šuolį.

Treniruočių su elastiniais pasipriešinimo diržais nauda yra senai žinoma atletų ir sportininkų ir yra naudojamos daugelyje sričių kaip svorio kėlimo/netekimo, sprinto ir kovos menų. Elastinio pasipriešinimo diržo paslaptis yra paprasta: ištemptas diržas sukels pasipriešinimą. Šis pasipriešinimas skatina laipsnišką raumenu jėgos ir masės didėjimą.

 

 

 

 

 

 

Gamintojas SPORTBAY
Medžiaga Lateksas

Panašios prekės

Menu
TOP