379.00
sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Svorių rogutės siūlo platų pratimų spektrą, specialiai sukurtą taip, kad atitiktų daugybę šiuolaikinių sportininkų ir kūno rengybos entuziastų. Juos galima stumti, traukti ar vilkti raumenų vystymuisi, ištvermei ar aerobiniams pratimams.
Pristatymas
12-14 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Jėgos treniruotės, kuriose siūlomi įvairūs funkciniai pratimai, skirti treniruoti keturgalvius raumenis, pakaušio raumenis ir kitas kūno dalis!

„Body Solid“ svorio treniruočių rogės GWS100 turi patvarų ir patvarų pagrindinį plieno rėmą. Kartu su vidutiniu svorio stulpu, nuimami stulpeliai veikia kaip svorio plokštės stulpai.

 

Keli tvirtinimo inkarai leidžia pritvirtinti beveik bet kokią liemenę ar diržą, todėl šios rogės yra neprilygstamo universalumo. Vertikalios ir horizontalios rankų stulpeliai kiekvienoje pusėje siūlo kelias padėtis stūmimo ir traukimo pratimams.

Nesvarbu, ar norite pranokti savo konkurentus sporte, ar tiesiog norite turėti kuo sveikesnį kūną, GWS100 galios rogės atitinka šiuos poreikius. GWS100 yra pakankamai kompaktiškas, kad tilptų namų ar garažo sporto salėje, tačiau pakankamai patvarus, kad atlaikytų sunkias treniruotes komercinėse patalpose ar kūno rengybos studijose.

 

Techninės specifikacijos:

Nuimami stulpeliai
Sunkus plieninis rėmas
Vidutinio svorio ragas
Kelios rankenos stumti ir traukti
Tvirtinimo inkarai

 

Matmenys:

Gaminys: P 106,2 x P 77,6 x A 101 cm
Pakuotė: P 141 x P 45 x A 23 cm
Grynasis/bruto svoris: 31 kg / 35,8 kg

 

Gamintojas

BODY-SOLID

Panašios prekės

Menu
TOP