1,895.00
sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Pažangi inžinerija visų dydžių naudotojams suteikė išskirtinį judesių diapazoną ir visišką reguliavimą. BODYSOLID Selectorized Home Gym yra puikus pasirinkimas bet kuriai sporto salei.
Pristatymas
12-14 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Treniruoklis BODYSOLID Selectorized Home Gym

 

Daugialaikė spaudimo rankų sistema užtikrina gilią ir efektyvią raumenų sąveiką atliekant krūtinės, įkalnės ir pečių preso judesius.

Nereikia sėdėti ant grindų, kad galėtumėte atlikti irklavimo pratimus su G3S, tiesiog paimkite vidurinės eilės rankeną, kad gautumėte gaivinančią vidurio ir apatinės nugaros dalies treniruotę, kuri padidina lankstumą, jėgą ir mažina apatinės nugaros dalies įtampą.

 

Greitai ir lengvai perjunkite aukšto, vidutinio ir žemo skriemulio pratimus naudodami G3S dizainą be laidų. Atlikite prisitraukimus, tricepso spaudimą, bicepso garbanos, pasipriešinimo abs ir daugybę kitų pratimų su pridedamais kabelių tvirtinimais.

Leg Extension / Leg Curl Station yra visiškai reguliuojamas, kad patogiai tilptų visų dydžių naudotojams, o su storais putplasčio voleliais užtikrina maksimalų komfortą. Pridėkite pasirenkamą kojų spaudimo / blauzdų spaudimo stotelę, kad galėtumėte maksimaliai treniruoti apatinę kūno dalį su iki 190 kg pasipriešinimu.

 

5 STOTYS

 

Lat Pulldown / High PulleyStation: atlikite platų traukimus, tricepso spaudimą, kabelių sukryžiavimą ir daug kitų aukštų skriemulių pratimų. Reguliuojamos atraminės pagalvėlės stabilizuoja jūsų kūną, kad galėtumėte pakelti virš savo kūno svorio. Unikalus universalumas leidžia padidinti nugaros raumenų jėgą ir ištvermę.
 

Pilvo raumenų / vidutinių skriemulių stotis: šioje jėgos treniruočių stotyje greitai ugdykite abs ir puikius tricepsus. Biomechaniškai sukurta, kad būtų galima sklandžiai, patogiai ir visapusiškai judėti. Specialiai sukurta stangrinti, išlyginti ir izoliuoti visą pilvo sritį.
 

Kojų presas / kojų garbanymas: jei esate pasirengęs lavinti kojų raumenis ir stiprinti kelių sąnarius, šis kojų riestukas yra pasirengęs padėti jums pasiekti savo tikslus. Biomechaniškai tikslus sukimosi taškas užtikrina ergonomiškai teisingą kūno padėtį natūraliai ir visapusiškai šlaunies ir kojos bicepso vystymuisi.
 

Krūtinės spaudimo / vidurinės eilės stotis: Biomechaniškai sukurta maksimaliam krūtinės ląstos fokusavimui ir išskirtiniam raumenų vystymuisi. Patogios kelių padėčių rankenos sutelkia dėmesį į skirtingas krūtinės ir tricepso sritis. Reguliuojamas sėdynės aukštis užtikrina puikų prigludimą. Pasukite rankenas atgal ir padarykite tai vidurinės eilės stotimi, kad galėtumėte pūsti nugarą.
 

Sėdimosios eilės / žemo skriemulio stotis: būtini gerai išvystytai nugarai, sėdimos eilės pratimai padidina nugaros vidurio gylį ir dirba sunkiai pasiekiamoje apatinėje dalyje. Žemas skriemulys sukasi sklandžiai ir pilnai, kad užtikrintų tikslų pasipriešinimą trosų garbanoms, stačioms eilėms, pečių gūžtelėjimui, kojų pratimams, kojų garbanoms ir kt.
 

72,5 kg svorio krūva:

Pažangios lydinio svorio plokštės yra apdirbamos pagal griežtas specifikacijas ir naudojamos aukščiausios kokybės nailoninės įvorės, kad darbas būtų itin sklandus ir tylus.

 

Kodėl BODYSOLID pasirinkta namų sporto salė?

• Tradicinė štanga yra biomechaniškai sukurta maksimaliai susikaupti krūtinėje ir išskirtiniam raumenų vystymuisi.
• Lat stotis leidžia neribotą pilną judesių diapazoną vienašališkai, dvišaliais, susiliejančiais arba divergentiniais judesiais.
• Kojų vystymo stotis turi lygią slydimo guolių sistemą su biomechaniškai tiksliu sukimosi tašku.
• 72,5 kg pasirenkamas svorio krūva. Galima pasirinktinai 95 kg rietuves.
• Didelio tankio, aukščiausios kokybės DuraFirm™ pagalvėlės užtikrina maksimalų komfortą ir apsaugo nuo apatinės nugaros dalies įtempimo.
• Paprasta naudoti, taupanti vietą, nereikia keisti kabelio.
• 12 gabaritų pagrindinio kompiuterio konstrukcija užtikrina maksimalų tvirtumą, funkcionalumą ir ilgaamžiškumą.
• Viso dydžio pratimų lentelė.
• Teleskopinis, chromuotas, reguliuojamas sėdynės stulpelis, užtikrinantis greitą, sklandų reguliavimą ir teisingą kūno padėtį.
• Idealiai tinka naudoti namuose ir versle

 

Technine informacija:

• Gaminys: P 186,4 x P 119,4 x A 213,3 cm
• 1 pakuotė: P 200 x P 42 x A 18 cm
• 2 pakuotė: P 70 x P 69 x A 24 cm
• 3 pakuotė: P 108 x P 78 x A 12 cm
• 4 paketas: nėra
• Grynasis/bruto svoris: 154,3 kg / 166 kg
• Spalva: pilka, juodas pamušalas

Gamintojas

BODY-SOLID

Panašios prekės

Menu
TOP