1,099.00 1,395.00
Sutaupote 296.00 -21 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Unikalus universalumas leidžia padidinti nugaros raumenų jėgą ir ištvermę tiek namuose, tiek sporto salėje. Treniruočių stotis BODYSOLID Gym G1S yra kompaktiška treniruočių stotis, sukurta kaip tik jums.
Pristatymas
12-14 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Treniruoklis BODYSOLID Gym G1S

 

„Body-Solid G1S“ suteikia daug jėgos ir patvarumo mažiausioje turimoje erdvėje. Šioje treniruoklių salėje, kuri yra orientuota į 72 kg pasirinktų svorių, galima atlikti per 40 tonizuojančių, trimingo ir jėgos lavinimo pratimų. Nuo kelių rankenų strypo preso iki kontūrinės sėdynės pagalvėlės – G1S suteikia jums daugiau pinigų nei bet kuri kita namų sporto salė rinkoje. „Body-Solid G“ serijos sporto salėse naudojami aukščiausi gamybos standartai ir geriausios kokybės skriemuliai, trosai ir kamšalai. Visai sporto salei suteikiama geriausia pramonės garantija „Body-Solid In-Home Lifetime Warranty“, kuri apima viską. Amžinai.

 

5 STOTYS

 

Lat Pulldown / High PulleyStation: atlikite platų traukimus, tricepso spaudimą, kabelių sukryžiavimą ir daug kitų aukštų skriemulių pratimų. Reguliuojamos atraminės pagalvėlės stabilizuoja jūsų kūną, kad galėtumėte pakelti virš savo kūno svorio. Unikalus universalumas leidžia padidinti nugaros raumenų jėgą ir ištvermę.
 

Pilvo raumenų/vidutinio skriemulio stotis: šioje jėgos treniruočių stotyje greitai ugdykite abs ir tricepsus. Biomechaniškai sukurta, kad būtų galima sklandžiai, patogiai ir visapusiškai judėti. Specialiai sukurta stangrinti, išlyginti ir izoliuoti visą pilvo sritį.
 

Kojų presas / kojų lenkimas: jei esate pasirengęs sustiprinti arba ugdyti kojų ir kelių raumenis, ši stotis yra pasirengusi padėti jums pasiekti savo tikslus. Biomechaniškai tikslus sukimosi taškas užtikrina ergonomiškai teisingą kūno padėtį natūraliai ir visapusiškai šlaunies ir kojos bicepso vystymuisi.
 

Krūtinės spaudimo stotis: Biomechaniškai sukurta maksimaliam krūtinės fokusavimui ir išskirtiniam raumenų vystymuisi. Patogios kelių padėčių rankenos sutelkia dėmesį į skirtingas krūtinės ir tricepso sritis. Reguliuojamas sėdynės aukštis užtikrina puikų prigludimą.
 

Sėdimosios eilės / žemo skriemulio stotis: būtini gerai išvystytai nugarai, sėdimos eilės pratimai padidina nugaros vidurio gylį ir dirba sunkiai pasiekiamoje apatinėje dalyje. Žemas skriemulys sukasi sklandžiai ir pilnai, kad užtikrintų tikslų pasipriešinimą trosų garbanoms, stačioms eilėms, pečių gūžtelėjimui, kojų pratimams, kojų garbanoms ir kt.
 

72,5 kg lydinio svoris

Pažangios lydinio svorio plokštės yra gręžiamos mašinomis pagal griežtas specifikacijas ir naudojamos aukščiausios kokybės nailoninės įvorės, kad darbas būtų itin sklandus ir tylus.

 

Kodėl BODYSOLID Gym G1S

• Paprasta naudoti, taupanti vietą, nereikia keisti kabelio.
• Tradicinė štanga yra biomechaniškai sukurta maksimaliai susikaupti krūtinėje ir išskirtiniam raumenų vystymuisi.
• DuraFirm™ pagalvėlės suteikia maksimalų komfortą ir neleidžia apkrauti apatinės nugaros dalies.
• Visos stotys turi savaime sutepančias bronzines įvores su biomechaniškai tiksliais sukimosi taškais, kad velenas suktųsi be trinties.
• Teleskopinis, chromuotas sėdynės stulpelis, užtikrinantis greitą ir sklandų reguliavimą bei teisingą kūno padėtį.
• 1000 kg atsparumas tempimui, karinės specifikacijos, plieniniai orlaivių kabeliai su nailoniniu apvalkalu užtikrina ilgaamžiškumą ir nereikalaujančią techninės priežiūros.
• 11,5 cm skriemuliai pagaminti iš smūgiams atsparaus stiklo pluoštu sustiprinto nailono su tiksliai apdirbtais plieniniais rutuliniais guoliais, užtikrinančiais ilgesnį troso tarnavimo laiką, sklandų judėjimą ir maksimalų patvarumą.
• Tvirta 12 dydžių plieno konstrukcija užtikrina didžiausią tvirtumą, funkcionalumą ir ilgaamžiškumą.
• Tvirta, patvari, elektrostatiškai padengta milteliniu būdu padengta apdaila apsaugo nuo subraižymo, skilinėjimo ir lupimo.
• Apima juostą, tiesią juostą, kulkšnies dirželį, ab / tricepso dirželį, Total Body Workout DVD ir patogų vandens buteliuko ir rankšluosčių laikiklį.
• Idealiai tinka naudoti namuose ir versle

 

Techninis aprašymas:

• Gaminys: P 140,2 x P 120 x A 210,8 cm
• 1 pakuotė: P 121 x P 34 x A 29 cm
• 2 pakuotė: P 117 x P 117 x A 15 cm
• 3 pakuotė: P 205 x P 15 x A 12,5 cm
• Grynasis/bruto svoris: 149,2 kg /155 kg

Gamintojas

BODY-SOLID

Panašios prekės

Menu
TOP