1,999.00 2,595.00
Sutaupote 596.00 -22 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.

Informacija

„Body-Solid GFT100 Functional Trainer“ yra universalus, patikimas ir daug vietos taupantis funkcinis treniruoklis, skirtas namų ir garažo sporto salėms.

Pristatymo terminas

Pristatymas
12-14 darbo diena (-os)

Garantija

Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Sukurtas iš dviejų 72,5 kg svorio svorių, GFT100 funkcinis treniruoklis gali būti padidintas iki dviejų 95 kg arba dviejų 140 kg svarmenų.

Dvigubo svorio konstrukcija leidžia atlikti atskirus judesius ir subalansuotą treniruotę. „Body-Solid GFT100“ turi 1:2 krūvos ir pasipriešinimo santykį, leidžiantį reguliuoti mažesnį laipsnišką svorį ir stebėtiną judesių diapazoną. Atlikite atsispaudimus, pritūpimus, įtūpimus, pečius, krūtinę, tricepsą ir kt. Pridėkite pasirenkamą „Body-Solid“ suolelį arba stabilumo kamuolį, kad galėtumėte dar daugiau mankštintis.

Pagamintas iš tvirto 11 dydžių 5.08cm x 7.62cm colių plieno ir padengtas juoda milteliniu būdu, funkcinis treniruoklis „Body-Solid GFT100“ puikiai tinka bet kuriai moderniai treniruočių erdvei ir yra sukurtas taip, kad tarnautų.

Geriausia, kad treniruoklis taupo erdvę, kad maksimaliai padidintų kiekvieną grindų ploto centimetrą.

Visiškai reguliuojami, besisukantys skriemuliai suteikia visišką mankštos laisvę; o komplekte esantys priedai (aliumininės rankenos, tricepso lynas, smakro ir panirimo dirželis bei dviguba pasukama juosta) suteikia vartotojams beveik neribotą treniruočių skaičių. Naudokite pridedamą treniruoklį, kad galėtumėte laikyti visus šiuos daiktus ir išlaikyti savo treniruočių erdvę švarią ir tvarkingą.

Integruotas smakro pakėlimas suteikia papildomo universalumo Body-Solid GFT100 funkciniam treniruokliui, leidžiančiam naudotojams atlikti smakro pritraukimus, prisitraukimus, kojų kėlimus ir kt.

 

Technine informacija:


Dvi 72,5 kg rietuvės (galima padidinti iki dviejų 95 kg arba dviejų 140 kg svarelių).
1:2 masės pasipriešinimo santykis
11 gabaritų, 5.08cm x 7.62cm plieno konstrukcija
Du pilnai reguliuojami besisukantys skriemuliai
Integruota smakro traukimo juosta
Vietą taupantis dizainas
„Body-Solid Light“ komercinė garantija, viso namo garantija
Matmenys: 1145,54 cm ilgis x 162,56 cm plotis x 210,82 cm aukštis

Produkto svoris: 287 kg

Gamintojas
BODY-SOLID
Menu
TOP