599.00 679.00
Sutaupote 80.00 -11 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Mūsų Complete Commercial Multi-Press Rack yra jūsų galingas jėgos treniruočių partneris, kuris nesistengia keisti treniruočių būdo, veikia kartu su jumis ir yra tinkamas naudoti bet kurioje sporto salėje.
Pristatymas
12-14 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Štangos rėmas Body-Solid Multi-Press Rack Olimpinis 50 mm strypui

Laisvos treniruotės su svoriais yra efektyviausios, kai vartotojas jaučiasi pakankamai saugus, kad naudotų sunkų svorį ir statytų štangą ant štangos laikiklio su sunkesniu svoriu – tam mes pridėjome Body-Solid Multi-Press Rack Olympic 50 mm štangos rėmą. produktų asortimentą. „Body-Solid“ yra tam, kad išnaudotumėte visas treniruotės galimybes ir peržengtumėte savo ribas.

Svarstyklės į komplektą neįeina!

 

Ypatingai plačia 4 taškų padėtis GPR370 yra tvirtas pasirinkimas sportininkams, turintis 7° atbulinės eigos kampą, kad atitiktų natūralią jūsų kūno kėlimo padėtį. Kėlimo ir saugos padėtys yra būtent ten, kur norite, todėl svirties saugos funkcijos visada yra patogios ir nuspėjamos.
 

Atlikite pritūpimus, kojų pakėlimus, įtūpimus, traukimus, krūtinės ląstą ir daugybę kitų jėgos stiprinimo pratimų. Pridėkite mankštos suolelį ir atlikite suolelio, nuolydžio, nuolydžio ir pečių spaudimo pratimus, kad padidintumėte savo treniruočių pajėgumą.

Nesvarbu, ar norite treniruotis ir stiprinti jėgą, ar tiesiog tonizuoti raumenis ir padidinti našumą, Multi-Press Rack tikrai bus aukščiausios jėgos pagrindas.

 

Techninės specifikacijos:

Tvirtas 50 x 76 mm didelio tempimo plieninis pagrindinis rėmas su keturių pusių suvirinta konstrukcija.
14 padėčių rėmas atlaiko daugiau nei 1450 kg ir suteikia vartotojui galimybę pridėti svarmenų prie strypo nenuimant strypo.
Yra dideli 43 cm ilgio seifai, pagaminti iš 11 dydžio plieno.
Stoveliai nustatyti 7° atvirkštiniu kampu, kuris atitinka natūralų kūno kėlimo kelią.
Apima 4 svorių lėkščių laikymo stulpelius, kad galėtumėte greitai ir lengvai pasiekti svarmenų lėkštes, o treniruotės vieta bus tvarkinga.
Idealiai tinka namų ir verslo reikmėms.

 

Matmenys:

Gaminys: P 114,3 x P 162,5 x A 188 cm
1 pakuotė: P 171 x P 19 x A 15 cm
2 pakuotė: P 137 x P 34 x A 18 cm
Grynasis/bruto svoris: 63,8 kg / 69,5 kg

Gamintojas

BODY-SOLID

Product code GPR370
Tipas Stovai hanteliams
Menu
TOP