2,199.00 2,599.00
Sutaupote 400.00 -15 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 1 vnt.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

"Body-Solid" funkcinis treniruoklis GFT100 yra universalus, patikimas ir mažai vietos užimantis funkcinis treniruoklis, skirtas namų, garažo bei sporto salėms.

GFT100 funkcinis treniruoklis sukonstruotas su dviem 72,5 kg svorio blokais, tačiau jį galima išplėsti iki dviejų 95 kg arba 140 kg svorio blokų (įsigyjama papildomai).

Dviejų svorių krūvių konstrukcija užtikrina izoliuotus šoninius judesius ir subalansuotą treniruotę. Treniruoklyje "Body-Solid GFT100" yra 1:2 bloko ir pasipriešinimo santykis, todėl galima mažesniais žingsniais reguliuoti svorį ir užtikrinti nuostabų judesių diapazoną.

Atlikite atsispaudimus, pritūpimus, atsilenkimus, atsilenkimus, įtūpstus ir dar daugiau. 

 

GFT100 funkcinis treniruoklis pagamintas iš tvirto 11-o storio 50 x 76 mm plieno ir padengtas juoda milteline danga. Jis puikiai tinka bet kurioje šiuolaikinėje treniruočių salėje ir yra pagamintas taip, kad tarnautų ilgai. Be to, GFT100 treniruoklis užima nedaug vietos, nes išnaudoja kiekvieną grindų ploto centimetrą.


Visiškai reguliuojami, pasukami skriemuliai suteikia visišką treniruočių laisvę, o pridedami priedai (aliumininės strėnų rankenos, tricepsų virvė, smakro ir panardinimo diržas ir dvigubas pasukamas strypas) suteiks naudotojams beveik neribotas treniruočių galimybes.  Naudokite komplekte esantį priedų laikiklį, kad galėtumėte laikyti kiekvieną iš šių elementų ir palaikyti švarą bei tvarką treniruočių erdvėse.


Integruotas skersinis suteikia "Body-Solid GFT100 Functional Trainer" treniruokliui papildomo universalumo, leidžiančio naudotojams atlikti, prisitraukimus, kojų pakėlimus ir kt.

 

Techninis aprašymas:

 

Bendras svoris: 287kg

Svorių blokai: 2x 75kg (papildomai įsigijus galima padidinti iki 2x 95kg arba 2x 140kg)

Išmatavimai: I 114.5 x P 162.5 x A 210.8 cm

Pasipriešinimo santykis: 1/2

Du visiškai reguliuojami sukamieji skriemuliai

11 storio, 50 x 76 mm plieno konstrukcija

Integruotas skersinis

Viso gyvenimo garantija namų naudojimui, 24mėn garantija komercinian naudojimui

 

Gamintojas

BODY-SOLID

Panašios prekės

Menu
TOP