1,899.00 2,295.00
Sutaupote 396.00 -17 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Pristatymas
12-14 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Body-Solid pakelia pažangiausias krosoverių stakles į naujas aukštumas su Selectorized Deluxe Cable Crossover, dinamišku bet kurios namų sporto salės pratimų programos priedu.

Tvirtas ir stabilus naujas dizainas leidžia mankštinti beveik visas pagrindines kūno raumenų grupes. Keičiamos kabelių rankenos suteikia neribotą skaičių galimybių visiems patirties lygiams, o ypač platus ir aukštas pagrindinis kompiuteris suteikia jums lengvą prieigą prie daugybės aukštų ir žemų skriemulių pratimų.

Unikali Selectorized Deluxe Cable Crossover patraukimo stotis siūlo kelias suėmimo padėtis, o dvigubos nepriklausomos vežimėliai buvo ergonomiškai suprojektuoti taip, kad būtų galima reguliuoti dvigubai daugiau aukščio nei ankstesnėse „Body-Solid“ krosoverių staklėse. 

 

„Body-Solid GDCC250“ yra viena universaliausių ir funkcionaliausių šiandien gaminamų mašinų, turinti 20 nepriklausomų aukščio reguliavimų ir 180° kabelio padėties, kad būtų galima be trinties nukreipti visomis kryptimis.

Kai ateis laikas išplėsti save ir išplėsti savo optimalios treniruotės ribas, GDCC250 Selectorized Deluxe Cable Center trauks jus, kad pasiektumėte savo tikslus.

„Body-Solid“ visame pasaulyje pripažįstamas kaip namų sporto salių ir komercinės jėgos treniruočių įrangos lyderis. Daugiau nei 5 milijonai klientų kasdieniniame gyvenime džiaugiasi jėgos treniruočių rezultatais. Mūsų įranga sukurta taip, kad atitiktų įvairius gyvenimo būdus, erdvės reikalavimus ir naudotojų matmenis. „Body-Solid GDCC250 Selectorized Deluxe Cable Center“ suteikia galimybę atlikti šimtus efektyvių jėgos pratimų. 

 

Specifikacijos:

 

Tvirtas ir patikimas treniruoklis, skirtas visam gyvenimui
Dideli skriemuliai sklandžiam judėjimui 180° visomis kryptimis
Reguliuojamas aukštis (20 lygių)
Galimybė treniruoti du asmenis
Vertikalioje vežimėlio sistemoje yra stiklo pluoštu sustiprinti nailoniniai skriemuliai ir užraktas, universalios tvirtinimo jungtys
11 dydžių, 5 x 10 cm ovalus plienassu elektrostatiniu milteliniu būdu padengtu sluoksniu
4,8 mm skersmens susukti plieniniai orlaivių kabeliai, kurių maksimali apkrova viršija 1133 kg
20 nepriklausomų aukščio reguliavimų ir 180º kabelio padėties nustatymas
2 x 72,5 kg svorio blokai
Didelio tankio putplasčio gumos rankenos 
Didelio tankio, įpurkšti formuoti galo ir pėdų dangteliai
Dviejų padėčių Skersinis
Idealiai tinka namų ir komerciniam naudojimui

Išmatavimai: I 416,5 x P 73,6 x A 212 cm
1 pakuotė: I 198 x P 40 x A 26 cm
2 pakuotė: I 198 x P 40 x A 26 cm
3 pakuotė: I 170 x P 37 x A 20 cm
Grynasis/bruto svoris : 263,5 kg / 273 kg

Gamintojas

BODY-SOLID

Menu
TOP