199.00
sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Jauskitės žvalesni ir greičiau atsistatykite su šiuo 4 greičių valdomu masažo pistoletu, kuris padeda pagerinti kraujotaką, minkštinti raumeninį audinį ir pagerinti kūno tonusą tiek prieš, tiek po treniruotės.
Pristatymas
6-7 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

 Jauskitės žvalesni ir greičiau atsistatykite su šiuo 4 greičių valdomu masažo pistoletu, kuris padeda pagerinti kraujotaką, minkštinti raumeninį audinį ir pagerinti kūno tonusą tiek prieš, tiek po treniruotės. Perkusinis masažas suteikia koncentruoto slėgio impulsus į jūsų raumenų audinį. Su tyliu varikliu be šepetėlių, Impact atlieka giliųjų audinių masažą su 4 greičių nustatymais, kad būtų galima valdyti tikslinį masažą. Šis didelio našumo masažo pistoletas padidina kraujotaką, padeda palengvinti skausmingus ir sustingusius raumenis ir pagreitinti atsigavimo laiką. Kampinė rankena su aukščiausios kokybės konstrukcija suteikia daugiau patogumo ir leidžia lengvai valdyti slėgį. Universali masažo galvutė yra optimizuota naudoti kelioms raumenų grupėms, kad suminkštintų raumeninį audinį ir pagerintų judesių diapazoną. Padarykite įtaką kelyje su patogiu kelionėms dizainu ir įkraunama 2+ valandų baterija. Šis didelio našumo perkusinis masažo pistoletas leis jums geriau judėti.


 • Mušamasis masažo pistoletas, padedantis padidinti kraujotaką, mikštinti raumenų audinį ir pagerinti judesių diapazoną prieš ir po treniruotės
  Tylus variklis be šepetėlių, sukurtas su 4 greičiais, kad būtų užtikrintas optimalus masažo intensyvumas ir slėgis
  Kampinė rankena, skirta subalansuoti svorį, kad būtų geresnis sukibimas, patogumas ir valdymas
  Įkraunama baterija skirta 2+ valandų nepertraukiamam masažui su 26 voltų galia
  4 greičiai (pagal vartotojo vadovą) apima +/- 300 aps./min.: 1-2100 aps./min.; Greitis 2- 2400 aps./min.; Greitis 3- 2900rpm; Greitis 4-3300 aps./min
  Svoris: 1 kg
  Matmenys: 19 x 5 x 26 cm

 

/o/v/ovinqzxtvyyb7pg8rtqz_utispf4au6zkodwt.jpg

Prieš treniruotę naudokite didesnį Impact greitį, kad padidintumėte kraujotaką, mikštintumėt raumenų audinį ir pagerintumėte judesių diapazoną. Po treniruotės naudokite lėtesnį giliųjų audinių masažo greitį, kad sumažintumėte skausmą ir sustingimą bei pagreitintumėte atsigavimo laiką, kad kūnas judėtų.

/z/d/zdnvrl4zwwtysem0mcp3_krn0u3dybpo7sm9e.png

Su 4 greičių tyliu varikliu be šepetėlių Impact leidžia geriau valdyti masažą. Lengvai pasirinkite savo intensyvumą nuo lėto iki greito, kad padidintumėte kraujotaką, geriau drėkintumėte raumenų audinį ir pagerintumėte judesių diapazoną.

/k/j/kjw8w7j8gcxpqe5t11r6_swhickhnr9jxuy6i.jpg

Kampinė rankena su aukščiausios kokybės konstrukcija suteikia daugiau patogumo ir leidžia lengvai valdyti slėgį. Unikali rankena ir ergonomiška forma taip pat leidžia lengvai laikyti ir nukreipti sunkiai pasiekiamas vietas.

Gamintojas

TRIGGERPOINT

Panašios prekės

Menu
TOP